Nový únik naznačuje predstavenie tretieho Xiaomi smartfónu po boku Xiaomi Mi5S a Mi5S Plus

banner-mi5-pro
Nové úniky a informácie o prichádzajúcich Xiaomi smartfónoch neutíchajú ani pár hodín pred oficiálnym predstavením. Pred malou chvíľou sa na internete objavili fotografie údajného smartfónu od Xiaomi, ktorý sme možno neočakávali.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už samotné Xiaomi potvrdilo, že zajtra predstavené vlajkové lode Mi5S a Mi5S Plus budú vybavené duálnym fotoaparátom na zadnej strane, ktorá bude vyrobená z keramického skla. Xiaomi smartfón pózujúci na najnovšej fotografii však disponuje len klasickým fotoaparátom a krytom vyrobeným z hliníka. Možno ide o nejaký iný variant novej rady Mi5S a možno ide aj o úplne nový smartfón.

Xiaomi Mi5 Pro 4GB/128GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi5s-2

Render Xiaomi Mi5S

To, o aký smartfón sa jedná a či sa ho vôbec dočkáme sa dozvieme už zajtra ráno o 8:00 nášho času, kedy odštartuje druhá najväčšia Xiaomi konferencia za tento rok. Čo sa veľmi očakávaného Xiaomi MI5S týka, ponúknuť by mal najnovší Qualcomm Snapdragon 821, 6 GB pamäť RAM, 256 GB úložný priestor, duálny zadný fotoaparát, ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, Force Touch displej či známe MIUI 8 bežiace minimálne na Androide 6.0. Cena základného modelu sa má v domovskej Číne zastaviť na fantastických 1999 juanoch, čo je v prepočte 266 €. Model Mi5S Plus s 2K displejom by mal vstúpiť do predaja za cca 400 €.

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
10%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]