Ďalší výpredaj na GearBeste: Smartfóny, smartwatch a príslušenstvo za zvýhodnené ceny

banner-redmi3pro
Nás partnerský eshop GearBest.com spustil ďalší výpredaj, v ktorom opäť ponúka množstvo produktov za zvýhodnené ceny. Opäť teda nechýbajú známe smartfóny ako napríklad Xiaomi Mi4, inteligentné hodinky, či rôzne príslušenstvo. Výpredaj platí do 20. apríla, pričom niektoré produkty sú množstvom obmedzené.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Opäť začneme vyššie spomínaným Xiaomi Mi4, ktorý eshop ponúka za niečo cez 138 €. Cena platí pre čínsky sklad, pričom smartfón je bohužiaľ opäť dostupný len v 3G verzii. Ak vám však táto skutočnosť neprekáža, zvyškom špecifikácií vás tento takmer 2-ročný smartfón stále nesklame. Na prednej strane sa nachádza kompaktný 5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením. Vo vnútri smartfónu nájdeme procesor Snapdragon 801 spolu s 3 GB RAM. Táto kombinácia aj v dnešnej dobe stále disponuje výkonom na rozdávanie.

xiaomi mi4
Na zadnej strane nájdeme stále kvalitný 13 MPx snímač od Sony, pričom na prednej strane je to 8 MPx snímač, ktorý sa za svoje výtvory tiež nemusí hanbiť. Keďže je tento smartfón trochu postarší, na DualSIM, či NFC môžete zabudnúť.

Kúpiť Xiaomi Mi4 za 138 €

LeTV Le 1S
Za vyššie spomínaným smartfónom výrazne nezaostáva ani smartfón od neustále rýchlo rozvíjajúceho sa čínskeho výrobcu LeEco. Model Le 1S už na trhu nejaký čas je a dokonca prešiel aj naším testom, pri ktorom v nás zanechal výborné dojmy. Smartfón totiž disponuje veľmi kvalitným 5.5-palcovým displejom s FullHD rozlíšením, procesorom MediaTek Helio X10, 3 GB RAM, 13 MPx hlavným fotoaparátom od spoločnosti Samsung a nechýba ani 3000 mAh batéria. Poteší aj DualSIM funkcionalita, snímač odtlačkov prstov a Android 5.1 Lollipop s nadstavbou eUI 5.5. Ak by ste vo smartfóne chceli využívať aj 4G pripojenie, vo väčších mestách s ním nebudete mať problém. Ten nastane až v dedinách, keďže smartfón nedisponuje LTE frekvenciou 800 MHz. Tento podarený smartfón môže byť váš za 152 €.

Kúpiť LeEco Le 1S za 152 €

a1 smartwatch gearbest

Z inteligentných hodiniek sme vybrali hodinky s označením „A1“, ktoré sú dostupné len za 16 €. Za túto smiešnu cenu dostanete napríklad 1.54-palcový displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, vstavaný 0.3 MPx fotoaparát pre núdzové prípady, monitorovanie spánku, krokomer, či príjem notifikácií zo smartfónu pomocou technológie Bluetooth. Cez hodinky môžete dokonca aj uskutočniť hovor a prípadne aj na nejaký odpovedať. Určite vám neunikla ani podobnosť s Apple Watch.

Kúpit smartwatch „A1“ za 16 €

fifine w9 gearbest

Ak však nemáte problém priplatiť si za naozaj kvalitné hodinky, v tom prípade sú pre vás dostupné aj hodinky FIFINE W9. Tie disponujú rovnakým 1.54-palcovým displejom s rozlíšením 240 x 240 pixelov, ostatnou výbavou už sú však niekde inde. Procesorom je 2-jadrový MediaTek MT6572 spolu s 1 GB RAM a 8 GB úložiskom. S týmito hodinkami už v núdzových prípadoch urobíte aj celkom schopné fotky, a to vďaka 5 MPx snímaču. Výhodou je aj možnosť vložiť microSIM kartu priamo do hodiniek, a tak získate možnosť vybavovať hovory, ale aj využívať 3G pripojenie. Dizajnovo sú hodinky veľmi podarené, pričom rámik je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a náramok tvorí koža. Cena týchto nadupaných hodiniek je 108 €.

Kúpiť smartwatch FIFINE W9 za 108 €

xiaomi-power-bank-pro-10k-nahlad
Medzi najnovšie power banky (externé nabíjačky) sa radí Xiaomi Power Bank Pro, ktorá ponúka nielen kapacitu 10 000 mAh, ale aj rýchle nabíjanie, či nový USB konektor typu C. Power banka podporuje nabíjanie výstupmi 5.0V / 2.0A, 9.0V / 2.0A a 12V / 1.5A. Pomocou nej dokážete Xiaomi Mi Note nabiť 2,5-krát, iPhone 6 až 4-krát a iPad Mini 1,5-krát. Za túto kvalitnú power banku zaplatíte len 27 €, čím sa cena výrazne približuje k tej oficiálnej.

Kúpiť Xiaomi Power Bank Pro za 27 €

Kompletný výpredaj smartfónov, inteligentných hodiniek a rôzneho príslušenstva nájdete na tomto odkaze.

Pošli nám TIP na článokNovinky