Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-redmi-note-3-proAž po takmer roku čakania nám Xiaomi prezradilo, že oficiálny dátum predstavenia dlhoočakávaného modelu Xiaomi Mi5, je stanovený na 24. februára. Vďaka predchádzajúcim únikom informácií máme už slušnú predstavu o tom, čo môžeme od novej vlajkove lode očakávať. Teraz sa objavila ďalšia fotografia, na ktorej sú uvedené takmer všetky detaily Mi5. Tentoraz sme sa však už nedočkali žiadnych prekvapení a prakticky všetky informácie len potvrdzujú predchádzajúce dohady.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Údaje na fotografii odhaľujú, že model Xiaomi Mi5 príde s 5,15-palcovým FullHD 1080p displejom a poháňaný bude výkonným štvorjadrovým čipsetom Snapdragon 820 taktovaným na frekvenciu 2.15 GHz. Vzadu bude k dispozícii 16 MPx fotoaparát s technológiami optickej stabilizácie obrazu (OIS) a laserovým zaostrovaním. Vpredu dostane príležitosť 4 MPx Ultrapixel snímač. O energiu sa postará 3000 mAh batéria. V oblasti konektivity Mi5 príde s USB Type-C, pohotovostným režimom pre 2 SIM karty či NFC technológiou. Fotografia nakoniec potvrdzuje aj snímač odtlačkov prstov.

xiaomi-mi-5-specs-01Otáznikom naďalej zostáva cena novej vlajovej lode. Spoločnosť už začala v Číne zlacňovať predchádzajúce top modely ako Xiaomi Mi Note. To by mohlo naznačovať, že cenovka Xiaomi Mi5 by mohla začať približne na hodnote 268 € (300$). Na oficiálne potvrdenie ceny si ale budeme musieť počkať. Do predstavenia Xiaomi Mi5 nám zostáva už len týždeň.

Xiaomi Mi5

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú