Ďalší únik špecifikácií Xiaomi Mi Max potvrdzuje uniknuté detaily o pripravovanom obrovi

banner-mi5
Xiaomi sa chystá usporiadať tlačovú konferenciu v Národnom Kongresovom Centre v meste Peking. Tam má byť konečne predstavený najväčší smartfón tohto čínskeho giganta, Xiaomi Mi Max.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Samotné špecifikácie tohto tabletofónu zatiaľ nie sú až tak známe, avšak dnes sme sa dočkali ich potvrdenia z benchmarkovej aplikácie GFXBench. Phablet má byť osadený displejom s uhlopriečkou 6,44 palca, ktorý na svoje obrovské rozmery ponúkne FullHD rozlíšenie. Srdcom zariadenia sa stane procesor Snapdragon 650 s taktom 1,8 GHz a dopĺňať ho bude 16 GB interné úložisko spolu s 2 GB pamäte RAM. Čo sa týka fotoaparátov, Xiaomi Mi Max bude disponovať 16 MPx zadnou a 5 MPx prednou kamerou, podobne ako jeho menší súrodenec Xiaomi Mi5. Po softvérovej stránke sa očakáva Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou MIUI 8. Toto všetko bude poháňať batéria s kapacitou 4500 mAh. Povráva sa, že tento obor príde aj vo výkonnejšej verzii so Snapdragonom 820 a 4 GB operačnej pamäte, no tieto klebety zatiaľ neboli nikým potvrdené.

Xiaomi Mi Note Pro 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi max gfx

Na sociálnej sieti Weibo unikol aj údajný kryt tohto zariadenia, ktorý nám bližšie odhaľuje vzhľad samotného Xiaomi Mi Max. Ako môžeme vidieť, obal je veľmi tenký a má na sebe viacero otvorov. Po obvode sú to otvory na 3,5 milimetrový jack konektor a dva menšie, z ktorých jeden slúži pravdepodobne ako otvor pre IR blaster. Zo zadnej strany krytu môžme vidieť otvor pre hlavný fotoaparát s LED diódou a v strednej časti je situovaný otvor pre skener odtlačkov prstov.

xiaomi max obal

Cena tabletofónu by mala byť 1299 čínskych Yuanov, čo je v prepočte zhruba 175 €. Aký máte názor na tento obrovský prístroj od spoločnosti Xiaomi? Budeme radi, ak svoje postoje zanecháte v komentároch.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]