Aj keď novinka z dielne Sony nie je ešte ani oficiálne ohlásená, fanúšikovia z údajného výzoru vývojárskej konzoly sú v rozpakoch. Je známe, že dev kity konzol sa vo veľkej miere podobajú výsledným mašinkám určeným pre zákazníkov, a práve to znepokojuje hráčov z modrého tímu konzol. Nový únik na Twitteri totiž znovu naznačuje tento hrôzostrašný dizajn PS5, avšak ukazuje aj Dualshock 5.

Či sa ti už tento dizajn páči alebo nie, podľa všetkého s touto krabičkou momentálne pracujú všetci vývojári hier. Z histórie vieme, že rozdiel medzi vývojárskymi konzolami a finálnymi, ktoré nachádzajú hráči na regáloch obchodov, je len minimálny, a preto je väčšina hernej komunity zhrozená.

Aj keď zábery na túto výpočtovú jednotku prednedávnom preleteli internetom, viacerí sa prikláňali na stranu označujúcu tento príspevok za nedôveryhodný.

Ďalší záber však ukazuje hneď dve tieto krabičky vedľa seba, čo len utvrdzuje špekulantov chytajúcich sa každej slamky. Záber však odhaľuje s najväčšou pravdepodobnosťou nový gamepad Dualshock 5. Aj keď sa od súčasného Dualshocku líši len minimálne, výzor zodpovedá nedávnym charakteristikám známym z nedávneho patentu.

Na zábere vedľa dvoch PS5 dev kitov je gamepad podobný štvrtému Dualshocku, nesvieti presne tak, ako bolo avizované v patente, no a či pôsobí robustnejšie, to necháme na teba. Tento rozdiel by sme si z takéhoto záberu nedovolili tvrdiť.

Nenechaj si ujsť
Aká bola Bratislava v roku 1989? Hrali sme slovenské „GTA-čko“ Vivat Sloboda

My len dúfame, že Sony tento dizajn do jari budúceho roka ešte zváži. Vtedy by podľa všetkého mali predstaviť novinku, aby ju koncom nasledujúceho roka vedeli uviesť do predaja. Chcel by si ty mať takúto škatuľku pod telkou v obývačke?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú