Ďalší render očakávaného Oppo Find 9 sa dostal na verejnosť

banner-redmi-3sNového smartfónu série Find od Oppo sme sa naposledy dočkali ešte pred dvoma rokmi a určite by už bolo načase sériu aktualizovať. Podľa starších informácií sa tak malo stať ešte v júni predstavením Oppo Find 9.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aj keď sme sa doteraz jeho predstavenia nedočkali, nedávno sme aspoň získali možnosť sa pozrieť na jeho neoficiálne špecifikácie. Dnes sa internetom začala šíriť fotografia, na ktorej sa môže nachádzať práve Oppo Find 9. To s istotou určite povedať nemôžeme a smartfón spoznávame len vďaka diódy, ktorá je charakteristická pre sériu Find. Z obrázku ešte môžeme usúdiť, že Find 9 bude disponovať stereo reproduktormi na prednej strane a tiež elegantným 2.5D zakrivením. Na fotke nevidíme žiadne fyzické tlačilo, v ktorom by mohol byť snímač odtlačkov prstov, a tak bude pravdepodobne umiestnený na zadnej strane.

Oppo Find 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>oppo find 9 leak

Fotografia z predchádzajúceho úniku

Nedávno uniknuté informácie hovoria o 5.5-palcovom displeji s QHD rozlíšením, procesore Snapdragon 821, 8 GB RAM, 128 GB internom úložisku a veľkej 4100 mAh batérii s technológiou rýchleho nabíjania VOOC. Extrémne vysokými hodnotami by mali disponovať aj fotoaparáty. Zadný fotoaparát by mal prísť s 21 MPx rozlíšením a predný so 16 MPx rozlíšením. Cenu a ani dátum predstavenia sa teda opäť nedozvedáme.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.