banner-mate-9November, ako mesiac zliav, sa ešte vôbec neskončil. Zľavy neutíchajú ani po skončení Black Friday. V e-shope TomTop prichádza na rad Cyber Monday so skvelými zľavami a my sme pre vás vybrali zopár zľavených smartfónov. 

Nubia Z11 Mini

Cena po zľave: 219 €!

zte-nubia-z11-mini-oficialne2

Kúpiť Nubiu Z11 Mini za 225 €
3 GB RAM/ 32 GB ROM
Kupón 8TT

Mini verzia veľkej Nubie Z11 pod zadným krytom skrýva 8-jadrový procesor Snapdragon 616. S procesorom spolupracujú až 3 GB operačnej pamäte RAM. Prednú stranu obsadil 5″ displej s FullHD rozlíšením, nad ktorým sa pýši kvalitný 8 MPx fotoaparát pre selfies. Hlavný fotoaparát na zadnej strane dosahuje rozlíšenie 16 MPx. Poteší aj možnosť využitia dvoch SIM kariet.

zte-nubia-z11-mini-oficialne

Na zadnej strane sa umiestnil snímač odtlačkov prstov a celé zariadenie je napájané z 2800 mAh batérie. Vnútorné úložisko má kapacitu 32 GB, no je možné ho rozšíriť pomocou microSD karty až do veľkosti 200 GB. Tento skvelo vybavený zástupca strednej triedy môže byť váš už za 219 € s využitím nášho kupónu 8TT.

Nubia Z11

Cena po zľave: 372 €!

nubia-z11-gold-black-2

Kúpiť Nubiu Z11 za 378 €
4 GB RAM / 64 GB ROM
Kupón 8TT

V ponuke sa objavil aj väčší brat, model Z11. Ten sa však radí do vyššej triedy a svojou výbavou zaskočí nejedného protivníka. Ako pri všetkých top modeloch, ani tu nechýba výkonný procesor Snapdragon 820, ktorý zvládne aj najnáročnejšie operácie a najnovšie tituly hier si zahráte vďaka grafickému akcelerátoru Adreno 530. Multitasking bude skutočným zážitkom so 4 GB operačnou RAM pamäťou. Vnútorná pamäť dosahuje kapacitu 64 GB s podporou microSD kariet. Okrem toho je smartfón vybavený aj veľkým 5,5″ FullHD displejom, ktorý je obohatený o 2.5D zahnutie po okrajoch. Pri vlajkovom smartfóne nesmie chýbať ani kvalitný fotoaparát s rozlíšením 16 MPx, optickou stabilizáciou a PDAF zaostrovaním. Snímač predného selfie fotoaparátu má rozlíšenie 8 MPx, čo zabezpečí naozaj kvalitné selfie fotografie.

nubia-z11-gold-black

Nubia Z11 obsahuje aj rýchly snímač odtlačkov prstov. Pre milovníkov hudby si novinka pripravila profesionálne Hi-Fi Dolby audio, ktoré reprodukuje kryštalický zvuk. Za takto skvelo vybavený high-end teraz zaplatíte len 372 €. Opäť platí, že treba použiť kupón 8TT. 

Cool 1

Cena po zľave: 165 €!

cool1-12

Cool 1 za 165 €
3 GB RAM / 32 GB ROM
Kupón 8TT

Ďalší model strednej triedy prináša so sebou kvalitnú výbavu v podobe Snapdragonu 652, ktorý obsahuje až 8 jadier a spolu s 3 GB operačnej pamäte RAM tvoria výbornú symbiózu. Výrobca nezabudol ani na dostatok vnútorného priestoru, a preto Cool 1-ku vybavil 32 GB vnútornou pamäťou. Predná strana je osadená 5,5″ FullHD displejom, nad ktorým je 8 MPx selfie fotoaparát s clonou f/2.2. Zadná strana obsahuje nie jeden, ale hneď dva snímače fotoaparátu, ktoré vďaka rozlíšeniu 13 MPx zachytia krásne fotografie.

cool1-13

Smartfón sa nemusí hanbiť ani za svoju konštrukciu, ktorá je v krásnom dizajne zložená z hliníka a plastových dielcov. Veľkou výhodou tohto modelu je jeho ešte väčšia batéria, ktorá s kapacitou 4060 mAh dokáže zariadenie zásobovať energiou aj počas dvoch dní plnej prevádzky. Nenechajte si teda ujsť túto skvelú akciu, pri ktorej si môžete zaobstarať Cool 1 za fantastickú cenu 165 € v e-shope TomTop s použitím kupónu 8TT. 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP