banner-oneplus-3


Ak si ešte spomeniete, OnePlus One bol známy svojou obrovskou základňou fanúšikov a developerov, ktorí sa neustále starali o vydávanie rôznych systémov. Či už to bol čistý Android, alebo dokonca aj MIUI, každý používateľ si mohol vždy vybrať tú najlepšiu pre seba. S OnePlus 2 sa situácia trochu zmiernila, no OnePlus 3 to všetko opäť napravil vo veľkom štýle.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Android 7.0 Nougat je oficiálne vonku len niekoľko týždňov a zdrojový kód je plne k dispozícii pre vývojárov. Tí určite nespia na vavrínoch a pripravujú najnovší Android pre tie najpopulárnejšie smartfóny. Medzi ne patrí napríklad aj OnePlus 3, ktorý obdržal CyanogenMOD 14 s Androidom 7.0. Je to síce len neoficiálne vydanie a určite nie je vhodné pre každodenné používanie, no ak radi experimentujete a chcete si najnovší systém vyskúšať, nič vám nebráni tak učiniť.

oneplus-3-recenzie-fotografie (42)

TIP: Nákupné šialenstvo opäť pokračuje! OnePlus 3 je od dnešného dňa znovu oficiálne dostupný

Vývojár upozorňuje, že systém má hneď niekoľko bugov, medzi ktoré patrí napríklad aj nefunkčný fotoaparát. Samozrejme, všetky problémy sa čo nevidieť opravia a používanie smartfónu s touto ROM bude teda úplne bezproblémové. Pre viac informácií navštívte vlákno na fóre XDA a určite si pozrite aj predvádzacie video.

TIP: Recenzia | OnePlus 3: Do tretice všetko dobré

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
50%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]