banner-honor-8Výrobcu Cubot mnohí poznajú ako inovátora v segmente cenovo dostupných smartfónov. Práve nie tak stará novinka Cubot Max je taktiež cielená do tejto kategórie a svojim potenciálnym majiteľom má rozhodne čo ponúknuť. 

Aktuálna akcia e-shopu TomTop ponúka toto zariadenie už za 108 € s použitím špeciálneho kupónu Cubotmax30. Tento cenovo dostupný smartfón si ihneď všimnete vďaka masívnemu 6-palcovému HD displeju s 2.5D zahnutím po obvode. Ten je vsadený do konštrukcie so zaujímavým dizajnom zadnej strany. Hardvérovú výbavu načína osemjadrový procesor MediaTek MT6753A s taktovacou frekvenciou 1,3 GHz. Podporuje ho 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB rozšíriteľného interného úložiska. Dostatočný výkon demonštruje výrobca na aktuálne veľmi populárnom titule PokémonGO.

cubot-max-fotoaparat

Kúpiť Cubot Max za 108 €

4100 mAh batéria v spojení s Androidom 6.0 Marshmallow bez náročnej grafickej nadstavby poskytnú vynikajúcu výdrž batérie. 13 MPx hlavný a 5 MPx predný selfie fotoaparát dokážu potešiť všetky bežné požiadavky používateľov. DualSIM funkcionalita spolu s plnou podporou 4G je už len akousi čerešničkou na torte tohto vynikajúceho zariadenia. Momentálne stále prebieha predpredaj, ktorý potrvá do 15. septembra.

cubot-max

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom