Cube iWork10 Ultimate ponúka nadupanú výbavu s 360° klávesnicou za 144 eur!

banner-redmi-note-3
Tablety s odnímateľnou klávesnicou sú tento rok skutočným hitom. Zavítali už aj do Číny, príkladom toho je Cube iWork10 Ultimate. Ten je poháňaný Intel Atom čipom a beží na Windows 10. Za svoju cenu toho ponúka požehnane.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Základným prvkom na tablete je 10,1-palcový FullHD displej. O to, aby si Cube iWork10 Ultimate splnil všetky svoje domáce úlohy, sa stará švorjadrový Intel Atom Z8300-x5 procesor spolu so 4 GB RAM. Interná pamäť ponúka kapacitu 64 GB. Tablet má aj duo fotoaparátov, konkrétne 5 MPx zadný a 2 MPx predný. Nechýba ani HDMI port. O výdrž sa postará 7500 mAh batéria.

Cube iWork10 Ultimate
Na obrázkoch si všimneme okrem predinštalovaného windows 10 aj odnímateľnú klávesnicu. Tá sa na zariadenie pripája magnetmi, vďaka ktorým sa dá polohovať. Tablet odporúčame všetkým, ktorí si nepotrpia na čísla, ale na funkčnosť. V Číne sa dá predobjednať v prepočte za 144 €. To, kedy dorazí do známych internetových obchodov, ukáže len čas.

Zdroj: Gizchina.es

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]