Spoločnosť Coolpad predstavila model cenou spadajúci do low-end kategórie, ktorý sa svojou výbavou môže rovnať aj s drahšími protivníkmi. Výbornú výbavu zakončuje ešte lepšia cena, ktorá bude pre mnohých primárnym lákadlom. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Coolpad Dazen Note 3 príde s 5,5-palcovým HD displejom. Pod zadným odnímateľným krytom pracuje dobre známy procesor MediaTek MT6735, ktorému sekunduje 2 GB RAM. Vnútorné úložisko dostalo kapacitu 16 GB. Ako už býva zvykom pri smartfónoch nižších kategórií, aj Coolpad Dazen Note 3 na zadnej strane skrýva 13 MPx fotoaparát. Prednej strane dominuje 5 MPx selfie fotoaparát.

dazen-note-3-0123
Výbornou správou pre potenciálnych záujemcov je kapacita batérie, ktorá sa zastavila na hodnote 3000 mAh a ešte väčším lákadlom je Android 5.1. Nesmieme vynechať ani snímač odtlačkov prstov, ktorý ponúka výborné parametre. Snímač prichádza s technológiou 360 stupňového snímania, čo zaručí rýchlu odozvu a takmer 100 % presnosť.

dazen-note-3
Coolpad Dazen Note 3 vstupuje na čínsky trh s výbornou cenovkou 133 €, čo ho radí na popredné priečky v tejto výkonnostnej kategórii. Nižšie si môžete prezrieť, ako vyzerá táto zaujímavá novinka, ktorá sa nemusí hanbiť ani za svoj dizajn.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú