Veľa čínskych smartfónov ponúka skvelé vychytávky a bohatú výbavu. Väčšinou však disponujú procesorom MediaTek, ktorý odradí mnoho potencionálnych kupcov.

Najlepšie vybavený kúsok do 100 €

To však neplatí v prípade smartfónu Coolpad Cool 1, ktorý ponúka plnohodnotný procesor Qualcomm Snapdragon 652, pričom práve ma toto zariadenie máme v našom FonTech Shope pripravenú skvelú akciu. Len za 95 € získaš zariadenie, ktoré ponúka špecifikácie omnoho drahších telefónov. No musíš byť rýchly. Za túto cenu sú však k dispozícii len 4 kusy.

Kúpiť Coolpad Cool 1 so 4 GB RAM len za 95 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Určite ťa poteší poštovné, za ktoré nezaplatíš ani cent. Navyše, Gearbest ponúka službu, pri ktorej ti preplatí prípadné colné poplatky. Poistenie balíka ťa bude stáť len 2,76 €.

Čo všetko ponúka?

V prvom rade zaujme svojim 5,5 palcovým FullHD IPS displejom. Ten má po bokoch len minimálne rámčeky a osadený je do kovového tela. Pod ním sa nachádzajú tri podsvietené kapacitné tlačidlá. Na vrchnej strane zas predná kamera  s rozlíšením 8 MPx, slúchadlo a senzory.

Na druhej strane sa nachádza snímač odtlačkov prstov, dvojtónový LED blesk a dvojica fotoaparátov s rozlíšením 13 MPx. Tie dokážu nahráva videá vo Full HD rozlíšení, pri 30 snímkach za sekundu.

Konečne Snapdragon

Ako bolo spomenuté na začiatku, čínske smartfóny trpia veľkých neduhom s názvom MediaTek. V tomto prípade však nemusíš mať obavy, nakoľko vo vnútri zariadenia tiká procesor Snapdragon 652, s ôsmimi jadrami a frekvenciou 1,8 GHz. Spoločnosť mu robí 4 GB operačná pamäť so slušnou veľkosťou vnútornej pamäte – 32 GB. Tú je navyše možné rozšíriť o microSD karty.

Dlhú výdrž ti zaručí batéria s veľkosťou 4060 mAh, ktorá podporuje rýchle nabíjanie Qualcomm Quick Charge 3.0 prostredníctvom USB-C konektora. Poteší aj funkcia Dual SIM. Na druhej strane však zamrzí podpora 800 MHz LTE pásma. Na odľahlejších miestach si tak budeš musieť poradiť s 3G pripojením. Vzhľadom k cene smartfónu je to však malá daň a určite si nájde cestu k množstvu zákazníkov.

Kupón aplikuješ v košíku:

Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot/Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom