Poznáš to, každoročne okolo dátumu svätého Valentína sa všetci tvária prehnane zaľúbene a v prípade, že momentálne nikoho nemáš, sa ti snažia dávať cenné rady do života. Nuž, pravdou je, že vinu na tom, že svojím životom kráčaš v súčasnosti sám, nemusíš niesť len ty. Podľa najnovšieho prieskumu totižto môže niesť nemalý podiel na tom aj tvoj smartfón.

Ak teda využívaš zariadenie so systémom Android, hľadanie vhodného partnera pre teba nemusí byť vôbec jednoduché. Podľa najnovších zistení zoznamky Match.com, majú používatelia iPhonov v obľube súdiť iných podľa toho, aký smartfón dotyčný využíva. Test prevádzaný na vzorke 5 500 Američanoch sa dokonca postaral o konkrétne čísla, ktoré doslova vyrážajú dych. Ukázalo sa, že majiteľ Android smartfónu má až 21-násobne nižšiu šancu vyraziť si s majiteľom iPhonu, ako práve ďalší používateľ zariadenia s logom nahryznutého jablka. O niečo lepšie sú na tom vlastníci Android prístrojov, pre ktorých sú zákazníci spoločnosti Apple 15-násobne menej zaujímavý.

zdroj fotografie: Match

Slovenská cena iPhone 7

Ďalšie zistenia ukazujú, že ak nemeníš svoj smartfón pravidelne raz za rok-dva, máš až o 56 % nižšiu šancu, že sa ti podarí nájsť niekoho, kto by s tebou chcel stráviť romantický večer. V prípade, že má tvoj starší prístroj k tomu všetkému rozbitý displej, určite si ho daj čo najskôr spraviť alebo si kúp rovno nové zariadenie. Až 86 % zo všetkých opýtaných žien totižto pri pohľade na prístroj so zničeným displejom súdi jeho majiteľa negatívne. Pravdou je, že toto predbežné súdenie nesúvisí so samotnými smartfónmi, ale skôr s ich hodnotou. Naše zariadenia nás totižto reprezentujú na každom kroku a či chceme alebo nie, dávajú ostatným priestor na zhodnotenie našej finančnej situácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom