Poznáš to, každoročne okolo dátumu svätého Valentína sa všetci tvária prehnane zaľúbene a v prípade, že momentálne nikoho nemáš, sa ti snažia dávať cenné rady do života. Nuž, pravdou je, že vinu na tom, že svojím životom kráčaš v súčasnosti sám, nemusíš niesť len ty. Podľa najnovšieho prieskumu totižto môže niesť nemalý podiel na tom aj tvoj smartfón.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak teda využívaš zariadenie so systémom Android, hľadanie vhodného partnera pre teba nemusí byť vôbec jednoduché. Podľa najnovších zistení zoznamky Match.com, majú používatelia iPhonov v obľube súdiť iných podľa toho, aký smartfón dotyčný využíva. Test prevádzaný na vzorke 5 500 Američanoch sa dokonca postaral o konkrétne čísla, ktoré doslova vyrážajú dych. Ukázalo sa, že majiteľ Android smartfónu má až 21-násobne nižšiu šancu vyraziť si s majiteľom iPhonu, ako práve ďalší používateľ zariadenia s logom nahryznutého jablka. O niečo lepšie sú na tom vlastníci Android prístrojov, pre ktorých sú zákazníci spoločnosti Apple 15-násobne menej zaujímavý.

zdroj fotografie: Match

Slovenská cena iPhone 7

Ďalšie zistenia ukazujú, že ak nemeníš svoj smartfón pravidelne raz za rok-dva, máš až o 56 % nižšiu šancu, že sa ti podarí nájsť niekoho, kto by s tebou chcel stráviť romantický večer. V prípade, že má tvoj starší prístroj k tomu všetkému rozbitý displej, určite si ho daj čo najskôr spraviť alebo si kúp rovno nové zariadenie. Až 86 % zo všetkých opýtaných žien totižto pri pohľade na prístroj so zničeným displejom súdi jeho majiteľa negatívne. Pravdou je, že toto predbežné súdenie nesúvisí so samotnými smartfónmi, ale skôr s ich hodnotou. Naše zariadenia nás totižto reprezentujú na každom kroku a či chceme alebo nie, dávajú ostatným priestor na zhodnotenie našej finančnej situácie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
72%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]