banner-mate-9Spoločnosť Bluboo je tradičným čínskym výrobcom, ktorý svoje pôsobenie rozšíril aj za hranice domovskej Číny, pričom tieto smartfóny radi obľubujú aj Slováci. Zľavy počas Čierneho piatka prinášajú dokonalé ceny, ktoré by ste mali určite zvážiť, ak sa rozhodujete pred kúpou nového zariadenia. 

Bluboo Picasso

Výpredajová cena: 79 €

bluboo-picasso-predpredaj

Kúpiť Bluboo Picasso za 79 €

Picasso cieli na zákazníkov, ktorí hľadajú smartfón s úplne základnou výbavou, no predsa len očakávajú isté kvality. Práve pre týchto používateľov si Bluboo pripravilo pri tomto modeli kvalitnú hliníkovú konštrukciu, 5-palcový HD displej, 4-jadrový procesor, 2 GB RAM, 16 GB úložisko s podporou microSD kariet a operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow bez náročnej grafickej nadstavby, čo je rozhodne najideálnejším riešením pri tomto slabšom hardvéri.

bluboo picasso 5

13 MPx hlavný fotoaparát vyzerá vskutku pôsobivo a dopĺňa ho 8 MPx selfie snímač na prednej strane. Podporovanú sú aj 4G mobilné siete na všetkých frekvenciách a klasická DualSIM funkcionalita. Akciová cena predstavuje 79 €.

Bluboo Edge

Výpredajová cena: 103 €

bluboo-edge-predpredaj-everbuyingnahlad

Kúpiť Bluboo Edge 103 €

Len nedávno predstavený model Edge je unikátom v tejto cenovej kategórii. Čomu vďačí tento smartfón za tak pozitívne hodnotenie? Môže zato predovšetkým 5,5-palcový zahnutý HD displej na prednej strane, ktorý je vzhľadovo totožný s konkurenciou v podobe 500-eurového Samsungu. Samozrejme, hardvérová výbava nemôže byť ani zďaleka podobná, keď vezmeme do úvahy prioritu výrobcu priniesť dizajnovo prekrásny smartfón aj do low-end segmentu.

bluboo-edge-predpredaj-everbuying3

O výkon sa stará 8-jadrový MediaTek MT6737, 2 GB RAM a opäť 16 GB úložisko s možnosťou rozšírenia. Android 6.0 Marshmallow, 13 MPx hlavný fotoaparát, kompletná podpora LTE frekvencií a v neposlednom rade cena len 103 € zdôrazňujú vysoké kvality Bluboo Edge. Cena je limitovaná len na prvých 50 kusov a akcia končí za necelých 6 dní!

Bluboo Maya Max

Výpredajová cena: 131 €

Bluboo-Maya-Max-4G-LTE-MTK6750-Octa-Core-1-5Ghz-Android-6-0-Smartphone-6-0

Kúpiť Bluboo Maya Max za 131 €

Bluboo Maya Max patrí medzi najlepšie kúsky v tomto výpredaji spoločnosti Bluboo. Krásny dizajn je prvým znakom vysokých ambícií. Zacielený je však predovšetkým na používateľov s obľubou vo väčších displejoch, nakoľko ponúka až 6-palcový IPS HD displej. Po výkonovej stránke tu máme k dispozícii MediaTek MT6750, 3 GB RAM a 32 GB interné úložisko.

bluboo-maya-max-akcia

13 MPx hlavný a 8 MPx sekundárny fotoaparát prinášajú vcelku decentné výsledky. DualSIM funkcionalita v tomto prípade nie je ochudobnená ani o LTE frekvencie všetkých slovenských operátorov. Akciová cena 132 € platí len na prvých 50 kusov, pričom koniec zliav je naplánovaný za necelých 6 dní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP