Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Leto bude horúce nielen vonku, ale aj na streamovacích službách, ktoré chystajú veľkolepé novinky. Sľubným obsahom sa pritom nepochváli iba Netflix, ale aj ďalší hráči, ktorí si na prichádzajúce mesiace nachystali svoje veľké esá.

Na HBO odštartuje najočakávanejšie fantasy tohto roka, Disney+ uvedie horúco očakávanú sci-fi novinku a tretiu sériu oceňovaného seriálu, no a Netflix ukáže hneď trojicu veľkých titulov, medzi ktorými nechýba ani pokračovanie jedného z jeho najsledovanejších titulov vôbec. Isté je, že fanúšikovia televíznej zábavy sa už o pár týždňov nudiť rozhodne nebudú. Tu je 11 najočakávanejších noviniek tohto leta na malej obrazovke.

The Boys (4. séria)

Kedy: 13. jún

Kde: Prime Video

Najdrsnejší a zároveň tiež najzábavnejší superhrdinský seriál súčasnosti bude čoskoro pokračovať už štvrtou sériou, ktorá opäť dupne na plyn. Nielen po stránke deja, ale tiež zvrátených absurdností, ktorými sa The Boys stal už legendárny.

Nová sezóna predstaví rastúce napätie medzi Homelanderom a Butcherom, pričom sa zameria na ich boj o vplyv nad Butcherovým synom Ryanom. Konflikt bude opäť podfarbený politickým zápletkami a súbojom o moc vo vnútri i mimo zlovestnej korporácie Vought.

Showrunner Eric Kripke naznačil, že vzťahy medzi hlavnými antagonistami budú čoraz zložitejšie, pričom Butcher čelí vlastným démonom a pokúša sa udržať skupinu pohromade. To však bude mimoriadne náročné, keďže mu už nikto neverí.

Tento článok je dostupný členom Fontech PREMIUM

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú