Lacné čínske notebooky sú momentálne v kurze, nakoľko ponúkajú slušné parametre za veľmi nízku cenu. Dnes tu pre teba máme v zľave ďalší kúsok, a to od populárneho výrobcu Chuwi.

Už dávno platí fakt, že čínska elektronika sa oplatí kupovať. Ceny u nás sú totiž prestrelené a aj keď ide o menej známe značky, na kvalite im to neuberá. Treba však nakupovať overených výrobcov a hlavne z overených obchodov, pri ktorých nie je problém ani s prípadnou reklamáciou. Výrobca Chuwi je pomerne známy a v jeho portfóliu nájdeš kopec skvelých notebookov a 2v1 zariadení.

Kúpiť notebook Chuwi Lapbook SE 13.3″ za 240 €
Použi kupón GB&TACWlapbookse

Do nášho hľadáčika sa tentokrát dostal model Chuwi Lapbook SE, ktorý môže byť tvoj už za 240 €. Stačí do objednávky zadať kupón GB&TACWlapbookse. Využiť tiež môžeš dopravu EU Priority Line, ktorá je lacná a sľubuje, že ťa nebudú otravovať žiadne ďalšie poplatky.

Maximálne využitie miesta

Na prvý pohľad môžeš vidieť, že výrobca sa snažil využiť čo najviac dostupného miesta. Výsledkom je tak 13,3″ notebook, ktorého rozmery sú podobné 12-palcovým modelom. Pri displeji treba spomenúť, že ide o IPS panel s FullHD rozlíšením. Rámčeky okolo neho sú relatívne úzke, aj keď dnes to už nie je ničím výnimočné a stáva sa to štandardom aj v oblasti notebookov. Pod ním sa nachádza klávesnica, ktorá siaha úplne po okraje. Využitý je tak naozaj každý milimeter a klávesy sú tak dostatočne veľké a navyše aj podsvietené. Celé telo notebooku je hliníkové a vsadené je na príjemnú šedú farbu.

V útrobách notebooku sa nachádza procesor Intel 9. generácie, a to konkrétne Intel Gemini Lake N4100, ktorý má štyri jadrá s taktom 1,1 GHz a Turbo režimom až 2,4 GHz. Spoločnosť mu robí 4 GB LPDDR4 RAM, čo na nenáročné úlohy stále postačuje. Vnútorné úložisko je kombináciou 32 GB eMMC pamäte a 128 GB SSD disku. Miesto je možné dodatočne navýšiť o ďalších 128 GB a to pomocou TF kariet.

Nechýba WiFi pripojenie, Bluetooth 4.0, 3,5 mm audi jacki, HDMI port či 2x USB 3.0. Notebook má tiež až 4 reproduktory, ktoré zaručujú slušný zvuk v porovnaní s konkurenciou. Vstavaná 5000 mAh (33,7 Wh) batéria podľa výrobcu sľubuje výdrž až 8 hodín. Vzhľadom na osadenie komponentov sa tomuto tvrdeniu aj dá veriť. Samozrejmosťou je aj licencia na Windows 10.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom