Nový Microsoft Flight Simulator vyzerá čoraz veľkolepejšie. Pribudnú v nej nové pristávacie plochy a počet letísk voči predchodcovi stúpne až na 37 000, informuje PC Gamer.

Populárny letecký simulátor vo vynovenej verzii bude podľa najnovšej epizódy Feature Discovery Series obsahovať každé letisko na svete. Veľký dôraz sa kládol, aby sa letiská čo najviac podobali svojim reálnym predlohám. Boli k tomu použité Mapy Bing, letecké snímky a databázy letísk.

Doteraz simulátor obsahoval už slušných 24 000 zmapovaných pristávacích dráh reálnych letísk. Nebudú chýbať púštne letiská, trávnaté plochy, no aj veľké svetové letiská. Samozrejme, k veľkosti letiska bude prispôsobená aj veľkosť samotného lietadla. 80 najväčších letísk dostane väčšiu pozornosť a vernejšie detaily spracovania.

Úroveň detailov je veľmi slušná, pričom sa prerobilo všetko, od ciest používaných pre vozidlá, až po značky na letiskových dráhach. Dopomôžu aj rôzni pracovníci v pozadí.

Tím z Asobo Studio tiež uverejnil novú aktualizáciu vývoja na mesiace marec a apríl aktualizáciu vývoja na mesiace marec a apríl. Prvé dojmy testerov sú veľmi pozitívne. Na PC bude simulátor vypustený v priebehu roku 2020. Neskôr bude súčasťou predplatného Xbox Game Pass od Microsoftu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP