iPhone X je najnovším smartfónom od Apple, ktorý tak logicky púta aj najviac pozornosti. Trochu do úzadia sa preto dostal len o niečo starší iPhone 8 a jeho väčší brat s označením Plus. Nová verzia týchto smartfónov však minimálne načas upúta poriadnu pozornosť.

Apple pridal do svojho portfólia nové farebné prevedenie svojich smartfónov. iPhone 8 a iPhone 8 Plus si záujemcovia budú môcť zaobstarať aj v červenej farbe. Nová verzia smartfónov je pre Apple aj forma podpory pre organizáciu RED, ktorá sa venuje boju s AIDS a HIV.

Zobraziť celú galériu (2)
Model iPhone 7 Plus v červenom šate

Určitý výťažok z predajov poputuje práve na boj s týmto ochorením v afrických krajinách Ghana, Keňa, Lesotho, Rwanda, Južná Afrika, Svazijsko, Tanzánia a Zambia. Za takmer 10 rokov spolupráce Apple daroval na súboj s AIDS a HIV vyše 160 miliónov dolárov.

Ceny ostávajú

Apple spravil podobný krok s predstavením červenej verzii svojho smartfónu aj pred rokom. Vtedy išlo o modely iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Záujem by samozrejme pútal aj iPhone X, v súčasnosti sa však predstavenie novej verzie aj tohto smartfónu Apple nepredpokladá. Ceny červených iPhone 8 a iPhone 8 Plus sú stanovené na 699 USD, respektíve 799 dolárov za 64 GB modely. Kedy nové verzie prídu na Slovensko zatiaľ nie je známe.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom