Čo chvíľa uvidíme túto novinku v plnej paráde počas oficiálneho predstavenia. Ako býva už zvykom, podoba očakávaných modelov sa nám často ukáže ešte pred odhalením. 

Po mesiacoch čakania a špekulácií fanúšikovia Samsungu čoskoro na svete privítajú novú vlajkovú loď Galaxy Note 8, o ktorej sme už počuli mnohé chýry. Rendery a úniky predpokladaných špecifikácií nám doteraz vyjasňovali, aký smartfón môžeme z dielne Samsungu očakávať. Teraz nám jeho spracovanie približujú prvé reálne fotografie, ktoré do detailov zachytávajú celú podobu Note 8-čky, vrátane pera S-Pen.

To najlepšie v nádhernej konštrukcii

Kvalita snímkov nie je príliš dobrá, no je dostatočná na to, aby sme mohli vidieť krásne zahnutý, bezrámikový displej. Ten bude vybavený aj funkciou „Always On Display“ a rovnakými možnosťami, akými disponuje aktuálny Samsung Galaxy S8. V spodnej časti obrazovky nájdeme domovské tlačidlo, ktoré má byť citlivé na tlak.

zdroj fotografii: Slashleaks

Prednedávnom sa však špekulovalo, že na tlak by mal byť citlivý celý displej smartfónu. Pri pohľade na zadnú stranu však mnohí používatelia „zaplačú“. Dôvodom nebude prítomnosť duálneho fotoaparátu, ale znova nevhodné umiestnenie snímača odtlačkov prstov, ktorý zožal kritiku ešte pri predstavení aktuálnej vlajkovej lode.

zdroj fotografie: Slashleaks

Nenechaj si ujsť
Moment, na ktorý čakalo mnoho fanúšikov: Pozeráš sa na takmer finálne špecifikácie Galaxy Note 8

Podobne ako minuloročný model, tak aj jeho nástupca príde s perom S-Pen, ktoré dostane rovnaké vyhotovenie. Ponúknuť má tiež až 4096 rôznych úrovní tlaku a jeho funkčnosť nebude obmedzená ani po ponorení do vody.

zdroj fotografie: Slashleaks

Tieto prvé reálne fotografie ale zrejme nebudú poslednými. Oficiálne predstavenie Samsungu Galaxy Note 8 prebehne už 23. augusta, a tak zatiaľ ostáva dostatok priestoru pre ďalšie detailnejšie snímky, ktorých sa môžeme dočkať už čoskoro. Nová vlajková loď kórejského výrobcu príde koncom mesiaca s tým najlepším hardvérom, špičkový spracovaním, ale aj poriadne vysokou cenovkou. Podrobným detailom, ktoré od tohto nového phabletu očakávame, sme sa venovali v tomto článku, kde nájdeš všetky dôležité informácie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom