Situácia okolo černocha v letáku Lidl u našich susedov z Čiech už pomaly doznieva. Musíme povedať, že bola z toho poriadna kauza a model menom Alpha Dia sa stal zo dňa na deň určite najpopulárnejším modelom v našich končinách.

Tento fakt využila aj ďalšia firma z Čiech, tentoraz predajca mobilných telefónov. Neváhala a obsadila tohto modela, ktorý bežne propaguje značky, ako Prada, Iceberg, Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli alebo Nike do ich najnovšej kampane. Jedná sa o firmu Lions Mobile, ktorá predáva smartfóny a iné gadgety od Xiaomi. Kampaň je zameraná na revolučný Mi MIX.

zdroj fotografie: Sketcher

„Když můžeme kupovat elektroniku z Číny, nevidím důvod, proč bychom nemohli vídat reklamní fotky s černošským modelem. Přijde mi to naprosto přirozené,“ dodáva konateľ firmy Lion Mobile Jiří Opletal. 

Nenechaj si ujsť
TIP: Recenzia | Xiaomi Mi MIX: Dámy a páni, privítajte budúcnosť smartfónov

My musíme len súhlasiť. Aj keď kauza okolo letáku Lidl poriadne rozbúrila hladinu medzi obyvateľmi Českej ale aj Slovenskej republiky, to, že sa v letákoch objavuje černošský model je absolútne v poriadku. Nakoniec sa Alpha Dia môže tešiť väčšiemu záujmu o jeho osobu, a tým aj častejším ponukám na prácu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom