Samsung to tento rok rozbalí vo veľkom štýle hneď so štyrmi verziami svojej vlajkovej lode Galaxy S10. Ich ceny, dátumy predstavenia aj základné parametre sa dočítaš nižšie.

Ako sa už dávnejšie šepkalo, Samsung tento rok prinesie aj „Lite“ verziu svojej vlajkovej lode. No okrem toho uvidíme aj extrémne výkonnú verziu, ktorá príde spolu s 5G čipom. Staré známe Galaxy S10 a Galaxy S10+ tak ešte doplní Galaxy S10 E, čo bude najlacnejšia varianta a Galaxy S10 X, ktorý príde s výkonnejším hardvérom a 5G konektivitou. Cena najlacnejšieho modelu by sa mala na domácom trhu pohybovať na hranici 615 €.

Zobraziť celú galériu (0)
EverythingApplePro/YouTube

Ako informovali kórejské médiá, cenovka Galaxy S10 X sa bude pohybovať na úrovni 1300 €. Za takúto obrovskú sumu však nedostaneš len obyčajný Galaxy S10 s 5G čipom, táto verzia totiž prinesie aj lepší hardvér v podobe 6,7″ Super AMOLED displeja, štyroch zadných a dvoch predných kamier, 10 alebo 12 GB operačnú pamäť RAM, 512 GB alebo 1 TB úložisko a silnejšiu, až 5000 mAh batériu.

Najvýkonnejší model by mal taktiež dostať softvérové vylepšenie v podobe aplikácie, ktorú v Kórei nazvali „Life pattern“. Tá má sledovať praktiky svojho majiteľa počas dňa, učiť sa ich a následne mu prispôsobovať možnosti telefónu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom