banner-le-max-2
LeEco len nedávno predstavilo svoju novú vlajkovú loď Le Pro 3, vďaka čomu začína klesať cena bývalej vlajkovej lode. Bol ňou LeEco Le Max 2, ktorý sa výbavou stále radí medzi špičku, no predáva sa za prekvapivo nízku cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V čase predstavenia noviniek Le 2, Le 2 Pro a Le Max 2 začínala cena modelu Le Max 2 na úrovni 286 €. Len po pár mesiacoch cena výrazne klesla a na jednom čínskom e-shope sa teraz smartfón objavil už za 1299 juanov, teda okolo 175 €. Jedná sa teda o výrazné zlacnenie, a to najmä keď ide o phablet vyššej triedy so Snapdragonom 820 a 4 / 6G B RAM. Keďže ide o cenu v rýdzo čínskom e-shope, ktorý predáva len na území Číny, my Slováci tento smartfón zatiaľ za takúto sumu nekúpime, no zlacnenie sa predsa len prejavilo aj pre nás. Dobrou správou je, že v eshope GearBest.com aktuálne prebieha akcia na tento model. S kupónom MM-LETV4G ho môžete získať za doteraz najnižšiu cenu – perfektných 199 €!

leeco-le-max-2-videorecenzia-nahlad

Kúpiť LeEco Le Max 2 za 199 €
Kupón MM-LETV4G

Zobrazovací panel má uhlopriečku 5.7 palcov a jemné 2K rozlíšenie. Výkon dnešných high-endov má na svedomí procesor Snapdragon 820, ktorému v tomto príapde sekunduje 4 GB RAM pamäť a 32 GB úložisko typu UFS 2.0. Hlavný fotoaparát dostal 21 MPx rozlíšenie a testovacie fotografie nájdete v našej recenzii. Predný fotoaparát má už tradičných 8 MPx. Le Max 2 je známy aj novým ultrazvukovým snímačom odtlačkov prstov a plnou podporou LTE frekvencií (vrátane 800 MHz) na Slovensku. Na záver spomenieme 3100 mAh batériu, ktorú je možné rýchlo nabíjať technológiou Quick Charge 3.0.

TIP: Recenzia | LeEco Le Max 2: Dobrý rozbeh, horší finiš

leeco-le-max-2-vypredaj-1

Pri prechode balíka z krajiny mimo EÚ je možné, že bude zastavený slovenskou colnicou. V takomto prípade je nutné doplatiť 20% DPH z celkovej sumy telefónu, teda necelých 40 € + 3,6 € za vybavenie colného konania. Celková cena smartfónu bude potom stále perfektných 242 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.