Poznáme cenu OnePlus 3 vo verzii so 6 GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou!

Teraz čítate
Poznáme cenu OnePlus 3 vo verzii so 6 GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou!

banner-oneplus2
Už len menej ako 9 hodín nás delí od oficiálneho globálneho predstavenia OnePlus 3 vo virtuálnej realite, no úniky neprestávajú. Najnovšie sme sa vďaka indickému Amazonu dozvedeli cenu vyššej verzie OnePlus 3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pár hodín pred predstavením veľmi očakávaného OnePlus 3 smartfónu sa dozvedáme jeho cenu, ktorá sa objavila na plagáte indického Amazonu. Tu sa bude novinka predávať exkluzívne a bez potreby pozvánok, ktoré už OnePlus zrušil úplne. Plagát potvrdzuje uniknutý dizajn aj špecifikácie. Novinkou je už spomínaná cena. Ide o sumu 27 999 indických rupií, čo je v prepočte približne 370 €! Cena sa vzťahuje na verziu OnePlus 3 so 6 GB RAM a 64 GB vnútornou pamäťou. Okrem toho sa k nám dostala fotografie zlatej verzie smartfónu, ktorá vyzerá rovnako dobre ako šedá.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


OnePlus-3-India-price

Plagát ďalej hovorí o procesore Qualcomm Snapdragon 820, snímači odtlačkov prstov s rýchlosťou odomknutia do 0,2 sekundy, 16 MPx zadnom a 8 MPx prednom fotoaparáte. Všimnúť si môžeme aj logo Amoled displejov, ktorý bude použitý aj v OnePlus 3. Predošlé úniky naznačujú 5,5″ displej s FullHD rozlíšením. Vzhľadom na takúto výbavu smartfónu je cena 370 € naozaj perfektná. Uvidíme, akú cenu nastaví OnePlus pre globálny trh. Múdrejší budeme po oficiálnom predstavení, ktoré sa bude konať dnes o 18:30 nášho času.

oneplus-3-zlaty

Zdroj: Fonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
 • peterpan

  a co 128gb /6gb ram verzia?

  • Zatiaľ nič :D uvidíme večer…

   • lukino86

    To som zvedavý teda čo vymysleli ale asi neohuria ako predosle podľa mňa ťažká konkurencia… Jedine môžu cenou prekvapiť a skorou dostupnosťou aj to je dôležité

 • Dušan Zis

  Plánujete aj recenzovať model OnePlus 3?

 • lukino86

  Nie náhodou 18:30?

 • peterpan

  ta gold verzia v kombinacii s ciernym predkom vyzera super!