Logitech dnes ohlásil hernú myš Logitech G502 HERO, ktorá je modernizovanou verziou ikonickej hernej myši Logitech G502. Nová myš si navonok zachováva rovnaký charakteristický tvar ako originál, vnútri ju však vylepšujú progresívne technológie.

Okrem exkluzívneho podsvietenia Logitech G LIGHTSYNC RGB, 11 programovateľných tlačidiel, piatich prídavných závaží a opleteného kábla dostala navyše inovatívny snímač Logitech G HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K, ktorý je aktuálne najvýkonnejším a najpresnejším snímačom na trhu.

Celosvetovo najpredávanejšia herná myš sa stala ešte lepšou.

Snímač HERO 16K podľa výrobcu vyniká rýchlosťou, presnosťou a citlivosťou. Je to doteraz najvýkonnejší a najpresnejší herný snímač, aký kedy Logitech vyrobil. G HERO 16K má novú optiku a vylepšený trasovací algoritmus, ktorý zaisťuje sledovanie polohy bez akcelerácie, vyhladzovanie alebo filtrovanie v celom rozsahu rozlíšení. Dokáže snímať rýchlosťou cez 400 IPS a pracovať s rozlíšením až 16 000 DPI s presnosťou na jeden pixel.

Výrobca pri konštrukcii Logitech G502 HERO myslel na to, aby sa dal prispôsobiť rôznym herným štýlom. Myš má 11 tlačidiel, pre ktoré možno naprogramovať potrebné príkazy a makrá pomocou Logitech Gaming Software (LGS), päť 3,6g závaží na prispôsobenie hmotnosti a dva režimy fungovania rolovacieho kolieska. Podsvietenie je možné vyberať z približne 16,8 milióna farieb pomocou technológie LIGHTSYNC RGB. Interná pamäť má priestor pre päť profilov, ktoré je možné meniť.

Vylepšené mechanické spínače myši vznikli v spolupráci s firmou Omron a majú extrémne rýchlu reakciu na stlačenie a vydržia 50 miliónov zopnutí. Celkovú hmotnosť myši Logitech G502 HERO a jej ťažisko je možné upraviť vhodným rozmiestnením dodávaných závaží. Herná myš Logitech G502 HERO v čiernej farbe by mala byť k dispozícii v októbri 2018 u predajcov na celom svete za odporúčanú maloobchodnú cenu 89,99 eur.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom