Celokovový Bluetooth reproduktor od Xiaomi bude dostupný za 28 €

banner-redmi-note2
Xiaomi na včerajšej tlačovej konferencii predstavilo okrem nového Xiaomi Mi4c aj nový Bluetooth reproduktor, ktorý prináša niekoľko zaujímavých funkcií za naozaj prijateľnú cenu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O najnovšom smartfóne od Xiaomi, Xiaomi Mi4c, sme vás už informovali, no nemôžeme zabudnúť ani na nové príslušenstvo, ktoré Xiaomi taktiež predstavilo. Jedná sa o nový model Xiaomi Bluetooth reproduktora, ktorý bohužiaľ nenesie nejaké špecifické označenie. Medzi tie zaujímavejšie vlastnosti patria celokovové telo, hlasitosť až do 90 db, Bluetooth, slot na MicroSD kartu a špeciálny čip, aby bol zvuk z reproduktoru lepší a veľa iných. Xiaomi dokonca tvrdí, že by sa mal zmestiť aj do vášho vrecka. Poteší aj životnosť batérie, na jedno nabitie by mal reproduktor vydržať až 10 hodín prehrávania hudby.

Xiaomi NDZ03AA môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-bluetooth-reproduktor
Jednou z ďalších výhod tohto reproduktoru je jeho cena, ktorá sa zastavila na 28 €. Samozrejme, jedná sa o cenu v Číne, takže musíme počítať s tým, že predajcovia si na túto cenu ešte niečo prihodia. Nový Xiaomi Bluetooth reproduktor je k dispozícii na predobjednávku v e-shope iBuygou.com za 43 €.

xiaomi-bluetooth-reproduktor-2xiaomi-bluetooth-reproduktor-3

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]