Xiaomi sa vo svete smartfónov a technológií prezentuje ako výrobca kvalitných produktov s perfektnou cenou. Inak tomu nie je ani pri modeloch Mi-línie. Tie okrem dizajnu potešia aj slušným výkonom a dnes aj skvelou cenou. V našom FonTech Shope je k dispozícii Mi8 Lite za najlepšiu cenu v histórii. 

Ako už býva zvykom, počet kusov je obmedzený a záujem veľký, tak sa treba poponáhľať. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť EU Priority Line, vďaka čomu bude doručenie bez ďalších poplatkov. Xiaomi Mi8 Lite v najvyššej konfigurácii so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom za 168 € je však niečo, čo nesmieš zmeškať. V tejto parádnej zľave je len ak použiješ náš kupón BG78L.

Kúpiť čXiaomi Mi 8 Lite 128 GB Globálna verzia za 168 €
Kupón BG78L

Konštrukcia tohto modelu je dokonca ešte o 0,8 mm tenšia než u nového iPhonu Xr a nechýbajú mu ani tenšie rámiky. Tie sa zmenšili vo vrchnej časti o 0,3 mm, no po bokoch displeja schudli o viac ako 1 mm.Xiaomi opäť dalo do pozornosti aj široký výrez dostupnejšieho iPhonu, ktorý je v porovnaní s tým v Mi 8 Lite širší až o takmer 1,6 cm.

Pýchou tejto lacnejšej verzie je niečo, čo si zamilujú selfie maniaci. Do Xiaomi Mi 8 Lite sa totiž dostala až 24 MPx predná kamera so snímačom Sony IMX576, ktorá prináša prvotriedne selfíčka a samozrejme nechýba spolupráca s umelou inteligenciou. Tá dokáže každý záber značne vylepšiť. V možnostiach tejto výbavy nechýbajú ani rôzne skrášľovacie režimy.

Okrem toho však predný výrez dostal možnosť odomknúť systém smartfónu len rozpoznaním tváre používateľa. Zadnú stenu tentokrát obsadil horizontálny duálny fotoaparát s 12 MPx a 5 MPx snímačmi o veľkosti 1,4 µm, ktorých funkcie taktiež vylepšuje umelá inteligencia schopná rozoznať a vylepšiť desiatky scén. Kvality tejto dvojice fotoaparátov výrobca prezentoval aj na niekoľkých fotografiách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom