Ponuka čínskych gadgetov nás neprestáva udivovať. Okrem príslušenstva k smartfónom, počítačom, inteligentných žiaroviek a kanvíc ponúka Čína naozaj bizarné kúsky. Medzi ne sa radí aj toto LED svetlo od výrobcu Brelong, ktoré disponuje dvomi funkciami. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Do zariadenia stačí vložiť baterky, pripevniť ho na záchodovú misu a zapnúť ho. Prvou užitočnou funkciou je svietenie v ôsmich farbách, čiže misa bude bez problémov viditeľná aj v tme. K dispozícii je aj senzor pohybu, čo znamená, že svetlo sa pri zaznamenaní pohybu automaticky rozsvieti a keď toaletu opustíš, samé sa vypne.

brelong
zdroj fotografie: Brelong

Kúpiť LED svetlo od Brelong za 8 €

Okrem LED svetla však disponuje aj UV svetlom, ktoré má na starosti sterilizovanie misy. Táto funkcia sa aktivuje jediným stlačením tlačidla. Vďaka certifikácii IP65 na sebe znesie aj vodu, a tak ho počas umývania toalety nemusíš dávať dole.

brelong
zdroj fotografie: Brelong

Pre prevádzku svetla stačia tri klasické AAA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Svetlo na záchodovú misu od výrobcu Brelong kúpiš v e-shope GearBest za 8 €. Bez diskusií sa jedná o jeden z najbizarnejších gadgetov, aké sme kedy mohli v ponuke čínskeho obchodu vidieť.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
21%
Chcem to
71%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.