Ponuka čínskych gadgetov nás neprestáva udivovať. Okrem príslušenstva k smartfónom, počítačom, inteligentných žiaroviek a kanvíc ponúka Čína naozaj bizarné kúsky. Medzi ne sa radí aj toto LED svetlo od výrobcu Brelong, ktoré disponuje dvomi funkciami. 

Do zariadenia stačí vložiť baterky, pripevniť ho na záchodovú misu a zapnúť ho. Prvou užitočnou funkciou je svietenie v ôsmich farbách, čiže misa bude bez problémov viditeľná aj v tme. K dispozícii je aj senzor pohybu, čo znamená, že svetlo sa pri zaznamenaní pohybu automaticky rozsvieti a keď toaletu opustíš, samé sa vypne.

brelong
zdroj fotografie: Brelong

Kúpiť LED svetlo od Brelong za 8 €

Okrem LED svetla však disponuje aj UV svetlom, ktoré má na starosti sterilizovanie misy. Táto funkcia sa aktivuje jediným stlačením tlačidla. Vďaka certifikácii IP65 na sebe znesie aj vodu, a tak ho počas umývania toalety nemusíš dávať dole.

brelong
zdroj fotografie: Brelong

Pre prevádzku svetla stačia tri klasické AAA batérie, ktoré však nie sú súčasťou balenia. Svetlo na záchodovú misu od výrobcu Brelong kúpiš v e-shope GearBest za 8 €. Bez diskusií sa jedná o jeden z najbizarnejších gadgetov, aké sme kedy mohli v ponuke čínskeho obchodu vidieť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom