Bluboo Xtouch ponúkne 4 GB RAM, Helio X10 a zafírové sklo, bude konkurovať OnePlus 2?

Teraz čítate
Bluboo Xtouch ponúkne 4 GB RAM, Helio X10 a zafírové sklo, bude konkurovať OnePlus 2?

Zafírové sklá neboli veľmi obľúbené medzi čínskymi výrobcami kvôli ich cene. Teraz, keď sa jeho cena dostala na hodnotu, za ktorú by sa oplatilo takéto sklo nasadiť na smartfón, môžeme očakávať viac smartfónov s týmto odolným sklom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z prvých je Bluboo a ich Xtouch. Špecifikácie smartfónu sú 5-palcový 2,5D FullHD displej, procesor MediaTek Helio X10, 4 GB RAM, zadný 13 MPx Sony IMX214 fotoaparát, 3 050 mAh batéria a snímač odtlačkov prstov. Smartfón okrem zafírového skla ponúkne aj zliatinové šasi a zadná strana je zo špeciálneho textúrovaného 3D skla.

bluboo xtouch

Dostupnosť ani cena zatiaľ nie je známa, ale ak by Bluboo udržalo cenu na rozumnej hladine, ich nový Bluboo Xtouch mohol konkurovať aj tým najväčším čínskym výrobcom. Predstavenie smartfónu by malo prebehnúť ešte tento rok, ale žiadny presný dátum zatiaľ nie je stanovený.

Zdroj: Gizchina.com, Bluboo.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.