banner-mi5s-plus
Výrobcu Bluboo všetci dobre poznáme ako vynikajúceho inovátora v segmente low-endov, ktorý čoraz častejšie upútava našu pozornosť. Táto kategória je vynikajúca aj vďaka zariadeniam tejto čínskej spoločnosti, ktorá sa rozhodla ešte viac zdramatizovať boj. Veď posúďte sami!

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Bluboo Mini

Predpredajová cena: 45 €!

Predpredajová ponuka Bluboo štartuje zbrusu novým modelom Mini, ktorý má poskytnúť dokonalý zážitok pre tých najmenej náročných používateľov. Vcelku elegantný dizajn vypĺňa na prednej strane kompaktný 4,5-palcový displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov. Hardvérová výbava ja obsiahnutá 4-jadrovým procesorom MediaTek MT6580M, 1 GB RAM pamäťou, 8 GB úložiskom a 1800 mAh batériou, ktorá je dokonca používateľsky vymeniteľná.

bluboo-mini-predpredaj1

5 MPx hlavný fotoaparát a 2 MPx selfie fotoaparát je dobrý naozaj len v núdzových situáciách. Dostupný je však aj Android 6.0 Marshmallow a DualSIM funkcionalita s podporou 2G a 3G mobilných sietí. Za 45 € toho dostanete skutočne požehnane a každý nenáročný zákazník by mal pouvažovať aj nad týmto smartfónom. Predpredaj končí 7. novembra.

bluboo-mini-predpredaj

Kúpiť Bluboo Mini za 45 €

Bluboo Picasso 4G

Predpredajová cena: 72 €!

Bluboo Picasso je azda najlákavejším zariadením s cenou pod 100 €, ba čo viac, s cenou dokonca pod hodnotou 80 €. Žiaľ, mnohých od kúpi odradila absencia 4G, no spoločnosť vypočula priania zákazníkov a dodatočne predstavila vylepšenú verziu aj s podporou najrýchlejšieho mobilného pripojenia, a to na všetkých frekvenciách, ktoré sa využívajú u nás. Ak sa vám výbava modelu Picasso stále nevie vybaviť v pamäti, čítajte ďalej.

bluboo-picasso-4g

Smartfón prichádza s luxusným dizajnom vo viacerých farebných prevedeniach. Vpredu operuje 5-palcový displej s HD rozlíšením. Pod kapotou pracuje kombinácia procesora MediaTek MT6735 (taktiež novinka oproti predchádzajúcej verzii), 2 GB RAM pamäti a rozšíriteľného 16 GB interného úložiska. Tento hardvér dokáže naplno využiť Android 6.0 Marshmallow v čistej podobe len s menšími grafickými úpravami. Napájanie obstaráva 2800 mAh batéria, ktorá je však menej zaťažovaná nenáročnými komponentami, a tak sa výdrž bez problémov vyšplhá na jeden deň aj pri náročnom používaní.

bluboo-picasso-nahlad

13 MPx fotoaparát na zadnej strane dopĺňa 8 MPx selfie snímač vpredu a aj fotoaparát teda dostal upgrade oproti predchodcovi. Ako sme už spomínali, DualSIM funkcionalita je konečne vyšperkovaná plnou podporou 4G. Za 72 € momentálne niet lepšej ponuky. Nezabúdajte však, že predpredaj končí 7. novembra.

Kúpiť Bluboo Picasso 4G za 72 €

Zobraziť predpredajovú ponuku

O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.