Teraz čítate
Má bezrámikový displej, duálny fotoaparát a radí sa medzi najlacnejšie smartfóny so 4 GB RAM na trhu. Bluboo S1 teraz kúpiš v 44 € zľave


So smartfónmi, ktoré ponúkajú bezrámikový displej, sa akoby roztrhlo vrece. Nepochybne ide o najväčší trend tohto roka a väčšinou sa to odrazí aj na výslednej cenovke. Nájdu sa však aj výnimky a jednu takú tu pre teba máme. Cena je pritom skutočne ľudová.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Je ním práve Bluboo S1, ktorý dizajnom pripomína ikonu, Xiaomi Mi MIX. Konštrukcia je tvorená prevažne sklom, ktoré dopĺňa hliníkový rám po obvode zariadenia.

Výbava, akú by si nečakal

bluboo-s1

Prednú časť tvorí dominantný displej s uhlopriečkou 5,5-palca, FullHD rozlíšením a 2.5D zahnutím po bokoch zariadenia. Ten zaberá takmer celú prednú časť a väčší rámik tak nájdeš len na spodnej časti telefónu. Srdcom zariadenia je známy čip od spoločnosti MediaTek, Helio P25, ktorému sekunduje 4 GB operačná pamäť a 64 GB úložisko.

bluboo-s1

Operačným systémom je Android 7.0 Nougat. Okrem bezrámikového displeja sa aj Bluboo S1 vydalo cestou duálnych fotoaparátov a zadná strana tak disponuje dvojicou snímačov s veľkosťou 16 a 3 MPx. Selfie fotky vytvoríš predným 8 MPx fotoaparátom. Ten si našiel trochu nezvyčajné miesto a nájdeš ho v dolnom rámiku vedľa domovského tlačidla. To zároveň obsahuje aj snímač odtlačkov prstov, čo väčšina určite ocení.

LTE vrátane 800 MHz frekvencie

bluboo-s1

Ako jeden z mála čínskych telefónov ti Bluboo S1 ponúkne plnú podporu našich LTE sietí, vrátane stále u nás dosť využívanej 800 MHz frekvencie. Nezabudlo sa ani na DualSIM či 3500 mAh batériu, ktorá je na danú triedu príjemným prekvapením. Zariadenie ponúkne aj rýchle nabíjanie, vďaka čomu ho nabiješ už za 90 minút. Zamrzí absencia 3,5 mm jacku, no v balení nájdeš redukciu z USB Type-C.

Cenovka, ktorá prekvapí

Kúpiť Bluboo S1 za skvelých 129 €
Zľavový kupón PZ011SK

Vzhľadom k danej výbave kúpiš tento smartfón za perfektnú cenu. Zľavový kupón PZ011SK spustí cenu o perfektných 44 €, pričom výsledná cena nie je ani 130 €. Pripraviť by si sa však mal na prípadnú platbu DPH.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
75%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou
  • peterpan

    Nástupca bluboo S2 už má aj jack aj silnejšiu batériu 4500mah https://unite4buy.com/BLUBOO-S2-buy/

  • Spout

    ako alternativa v low end kategorii k mi note 4x s LTE800 fajn, trochu by som sa bal o kvalitu spracovania a odladenost, preto radsej xiaomi…