banner-honor-8
Smartfóny značky Bluboo sa nám vryli do pamäte hlavne vďaka svojej výbornej výbave, respektíve cene, ktorá dominuje segmentu dostupných zariadení. Z tejto tradície nevybočuje ani nedávno predstavený model Maya Max. Práve táto novinka je momentálne dostupná v lákavej akcii e-shopu Gearbest. 

Výrobca sa snažil pri tomto lacnom smartfóne navodiť majiteľovi pocit, že si kúpil oveľa drahší kúsok. Zabezpečí to krásny dizajn v hliníkovom prevedení s masívnym 6-palcovým displejom na prednej strane. Panel od Sharpu dosahuje HD rozlíšenie a po obvode má efektné 2.5D zahnutie, ktoré ešte viac umocňuje príjemný vzhľad. Prípadných záujemcov určite poteší aj prítomnosť skenera odtlačkov prstov, ktorý je osadený pod objektívom hlavného fotoaparátu na zadnej strane. A výkon Modelu Maya Max?

Bluboo Picasso môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

bluboo-maya-max-vypredaj-1

Základ tvorí 8-jadrový procesor spoločnosti MediaTek, MediaTek MT6750 s frekvenciou 1,5 GHz. Podporuje ho plne postačujúca 3 GB RAM pamäť a 32 GB rozšíriteľného interného úložiska. I keď táto výbava nie je veľmi náročná na spotrebu energie, výrobca predsa len integroval 4200 mAh batériu, s ktorou sa dá bez problémov vydržať aj 2 dni naozaj náročného používania. Android 6.0 Marshmallow s malými dizajnovými úpravami je taktiež výbornou voľbou.

bluboo-maya-max-akcia

Po fotografickej stránke na nás čaká 13 MPx Sony IMX214 snímač na zadnej strane, pričom vpredu ho dopĺňa 8 MPx selfie fotoaparát. Bluboo Maya Max prichádza aj s tradičnou DualSIM funkcionalitou, ktorá je vyšperkovaná plnou podporou 4G mobilného pripojenia na Slovensku. Vzhľadom na fakt, že smartfón sa dá kúpiť už za 57 € je podpora najrýchlejšieho mobilného pripojenia vskutku jedinečná. Akcia je však trochu viac „prešpekulovaná“, a tak si ju poďme poriadne objasniť, aby nevznikli nejaké nejasnosti.

bluboo-maya-max-vypredaj

Samotná akcia trvá od 5. až do 10. septembra. Akciová cena 57 € platí na prvých 10 kusov každý deň, pričom akcia štartuje každým dňom o 11:00 nášho času. Ak náhodou nestihnete včas smartfón kúpiť, cena sa navýši na stále veľmi prijateľných 127 €. E-shop vám pridá k smartfónu aj menšie darčeky v podobe ochrannej fólie na displej a priesvitný silikónový obal.

Kúpiť Bluboo Maya Max za 57 €

Zobraziť akciu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom