Teraz čítate
Pripravovaná novinka Bluboo Dual s duálnym fotoaparátom na reálnych fotografiách

banner-mate-9Počet zariadení s duálnymi fotoaparátmi rapídne stúpa a v trende nechce zaostávať žiadny výrobca. Výnimkou nie je ani spoločnosť Bluboo. Už z názvu vyplýva, že novinka príde na trh s duálnym fotoaparátom. Do predstavenia ešte ostáva trocha času, no na internete sa už objavili prvé reálne fotografie zariadenia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Spoločnosť Bluboo odvádza veľmi dobrú prácu v segmente lacných smartfónov. Teraz má prísť s novinkou, ktorá bude vybavená dvojicou fotoaparátov na zadnej strane. To bude zabalené v krásnej konštrukcii zo zliatiny leteckej ocele, v ktorej duálny fotoaparát dokonale vynikne. Pod ním si miesto našiel snímač odtlačkov prstov.

bluboo-dual-2

Nedostatkom výkonu novinka trpieť nebude, pretože do výbavy dostane prekvapivo nový Kirin 960 z dielne Huawei. Veľa ďalších informácií o modeli Dual zatiaľ dostupných nie je, no už z fotografií vidno krásny dizajn. Týmto modelom sa tak môže výrobca zaradiť k prémiovejším spoločnostiam. Predstavenie novinky by malo prísť čoskoro a veríme, že ako všetky ostatné modely Bluboo, aj tento prinesie so sebou skvelú cenovku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk