Výrobca Blitzwolf kvalitou svojich produktov už niekoľko rokov úspešne dobýja trh príslušenstva a získava si milióny priaznivcov po celom svete. Svojou ponukou sa orientujú predovšetkým na nabíjačky, káble a power banky, ale v ponuke nájdeme aj stojany a iné príslušenstvo pre mobily.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovšia rýchla nabíjačka Blitzwolf BW-S6 v kompaktnom bielom tele skrýva kvalitný a výkonný hardvér pre nabíjanie. K dispozícii sú až 2 výstupné porty, ktoré ponúkajú dve odlišné technológie rýchleho nabíjania. Prvý z nich je USB port s rýchlym nabíjaním Power3S, ktorý Blitzwolf začal vyvíjať vo svojich začiatkoch. Jeho účelom bolo zjednotiť všetky štandardy rýchleho nabíjania a ponúknuť čip, ktorý rozumie drvivej väčšine zariadení. V praxi dokáže dodať výkon až 12 W pri napätí 5 V a prúde 2,4 A.

Druhý USB port je vybavený čoraz populárnejšou technológiou Qualcomm QuickCharge 3.0, ktorá je spätne kompatibilná aj so staršou verziou QC 2.0. Táto technológia dodáva výkon až 18 W a využíva rozsah napätí od 3,6 V až do 12 V s postupným zvyšovaním napätia po 200 mV.  Nabíjačka dokáže plnou rýchlosťou nabiť aj najnovšie smartfóny iPhone 8, 8 Plus a X, pričom ich originálna nabíjačka sa predáva až za 5-násobne vyššiu cenu (50 €). Samozrejme, nabíjačka je kompatibilná aj s ostatnými značkami smartfónov a rýchlo dobije aj najnovšie Samsung či Xiaomi zariadenia.

Kúpiť značkovú rýchlo-nabíjačku Blitzwolf  BW-S6 za 9 €

Netreba sa obávať ani o bezpečnosť, pretože Blitzwolf nabíjačka je vybavená veľkým množstvom ochranných mechanizmov, ktorých jedinou úlohou je za každú cenu ochrániť nabíjané zariadenie pred poškodením. Kvalitou produktov si je istá aj samotná spoločnosť, ktorá pre všetky svoje produkty poskytuje rozšírenú 18 mesačnú záruku (štandardom v Číne je 12 mesiacov). Jej cena je pritom len 9 €, čo tvojej peňaženke vôbec neuškodí.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]