Overený výrobca kvalitného a cenovo dostupného príslušenstva predstavil nový prírastok do rodiny slúchadiel. Opäť sa jedná o tradičné káblové slúchadlá, ktoré ale výrobca dôkladne prešpekuloval a mali by poskytovať nevídaný zážitok za prívetivú cenu. 

BlitzWolf BW-ES2 prichádzajú so vskutku zaujímavým dizajnom, pričom sú dostupné v čiernom a červenom prevedení.

Dôraz na odolnosť a ergonómiu

Kábel je vyrobený z termoplastického elastoméru, vďaka ktorému by sa nemal len tak ľahko zamotať alebo poškodiť. Jeho dĺžka činí 1.2 metra a je zakončený pozláteným 3.5 mm jackom. Slúchadlá potom tvoria silikónové štuple a zliatiny hliníka so skvelou ergonómiou. Zákazník nájde v balení tri základné veľkosti štupľov, takže na svoje pohodlie si príde naozaj každý. Nechýba ani užitočné puzdro na odloženie slúchadiel a organizátor káblov.

slúchadlá

zdroj fotografie: Blitzwolf

Jedinečná technológia zvuku

Novinka od Blitzwolf dostala do vienka prešpekulovanú technológiu Dual Dynamic Driver, ktorá prináša hneď niekoľko výhod. Ku každému slúchadlu je pridaný ešte jeden reproduktor, čo má za výsledok jasné výšky a hlboké basy. Frekvenčný rozsah činí 20Hz-40kHz, impedancia má 16Ω a citlivosť je na úrovni 108 ± 3dB. Vo výbave sú tiež vstavané tlačidlá a mikrofón, takže slúchadlá sú použiteľné aj na telefonovanie.

Zľava už od začiatku

Blitzwolf ponúka nové slúchadlá v zľave už od samého začiatku predaja. V internetovom obchode Banggood vychádza cena na mimoriadne prívetivých 15 €, pričom táto ponuka je platná do 10. septembra. Poštovné je úplne bezplatné a obávať sa netreba ani o platbu DPH.

Kúpiť slúchadlá od Blitzwolf za 15 €

slúchadlá

zdroj fotografie: Blitzwolf

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom