Ponuka Blitzwolfu, výrobcu kvalitných gadgetov za nízke ceny, zhŕňa aj užitočné pomôcky do terénu alebo na domáce použitie. Jednou z nich je aj LED lampa, ktorá poskytuje okrem svietenia ďalšie výhody.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Či už budeš opravovať auto, kempovať alebo budeš na turistike v čase, kedy už svetla nie je dostatok, šikovná LED lampa ti určite príde vhod. Vďaka lanku si ju môžeš zavesiť na akékoľvek vhodné miesto, a tak môže slúžiť ako lampáš. Ďalším príkladom použitia je čítanie kníh a nočná jazda bicyklom. Toto zariadenie znesie naozaj extrémne podmienky, keďže výrobca udáva prežitie pádov z 3-metrovej výšky a 72 kg záťaž.


zdroj fotografie: Blitzwolf

Kúpiť LED lampu od Blitzwolf za 16 €

Čerešničkou na torte je certifikácia IP68, takže lampa znesie pobyt vo vode alebo daždi. Výrobca udáva vodeodolnosť až do 10 metrov pod vodou, no takáto situácia ešte nebola otestovaná. Vo výnimočných prípadoch si ju teda môžeš zobrať aj pri potápaní. Lampa v sebe ukrýva 3350 mAh batériu od výrobcu Panasonic, vďaka ktorej môže vydržať až 75 hodín pri slabšom svietení.


zdroj fotografie: Blitzwolf

Tento gadget môže byť užitočný aj v prípade, že ti dochádza „šťava“ v smartfóne, pretože môže slúžiť aj ako power banka a cez USB kábel sa dajú nabíjať iné zariadenia. Za takéto lampy by si vo väčšine prípadov musel „vysoliť“ niekoľko desiatok eur, no výrobca Blitzwolf si za tento kvalitný, užitočný a odolný gadget pýta oveľa menej. V e-shope Banggood si ho môže zaobstarať len za 16 € a za doručenie nezaplatíš jediný cent.

zdroj fotografie: Blitzwolf

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.