E-shop LightInTheBox prežíva udalosti posledných dní naozaj veľmi agresívne. Len dnes večer máš jedinečnú možnosť získať tieto zariadenia za zlomok ich bežnej ceny. Pamätaj, zľavy trvajú do utorka 8:00. 

Xiaomi Roidmi 3S

Cena: 6,76 €

Xiaomi Roidmi 3S je praktická rýchla nabíjačka do auta. Dokáže obslúžiť až 2 zariadenia súčasne a pritom dodať celkový prúd 3,4 A pri napätí 5 V. Ak je pripojené len jedno zariadenie, maximálny prúd sa pohybuje na úrovni 2,4 A. Roidmi 3S však nie je len obyčajná nabíjačka. V skutočnosti v sebe skrýva aj vysielač FM signálu, vďaka čomu po spárovaní cez Bluetooth s mobilom je možné prehrávať hudbu cez Bluetooth do Roidmi a následne ju prehrať cez autorádio na vlastnej FM frekvencii. Zabezpečená je tak kompatibilita so všetkými autorádiami.

Kúpiť Xiaomi Roidmi 3S za necelých 7 €

Smartfón LeEco Le S3

Cena: 83,70 €

LeEco Le S3 ponúka príjemný celokovový dizajn v zlatom prevedení. Prednej strane dominuje 5,5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením. Pod povrchom je umiestnený 10-jadrový čipset Helio X20 od Mediateku. Tomu asistujú 4 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB interného úložiska. Zariadenie beží na Androide 6.0 preložený do všetkých jazykov.

Kúpiť smartfón LeEco Le S3 za 84 €
Už len 9 hodín!

Hlavný fotoaparát má rozlíšenie 21 MPx. Okrem iného LeEco Le S3 zahŕňa DualSIM funkcionalitu, IR blaster, 3 000 mAh batériu a USB Type-C konektor. Pri objednávke si môžeš zvoliť doplnkové poistenie proti colným poplatkom v hodnote 2,22 €. Ak budeš za zásielku doplácať, e-shop ti colné poplatky preplatí.

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / LightInTheBox

 

Lenovo ZUK Z1

Cena: 91 €

Vlajková loď ZUK Z1 stála pri zrode značky ZUK ako dcérskej spoločnosti Lenova v roku 2015. Svojou v tej dobe ohromnou výbavou v podobe výkonného čipsetu Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB operačnej pamäte RAM a v tú dobu naozaj veľkým úložiskom bol silným hráčom na trhu. Aj na súčasné pomery je to solídny konkurent pre väčšinu smartfónov vo svojej cenovej kategórii. Navyše obsahuje 5,5 palcovú Full HD IPS obrazovku, 13 MPx fotoaparát, slušnú batériu s kapacitou 4 100 mAh či USB Type-C konektor. K dispozícii je možnosť poistenia proti colných poplatkov za 2,5 €.

Kúpiť Lenovo ZUK Z1 za 93 €
Už len 9 hodín!

Jumper EZbook3S

Cena: 208,82 €

Dnešný výber zliav ukončíme notebookom Jumper EZbook 3S, ktorý ponúka solídnu kovovú konštrukciu. Elegantný dojem po otvorení umocňujú zmenšené rámiky okolo 14-palcového FullHD IPS displeja. Vnútro vypĺňa 4-jadrový procesor Intel Celeron N3450 s taktom 1,1 – 2,2 GHz. K dispozícii je 6 GB operačnej pamäte RAM a M.2 SSD úložisko s kapacitou 256 GB.

Kúpiť ultrabook Jumper EzBook 3S za 209 €

Operačný systém je Windows 10. Predvolene je k dispozícii angličtina, ale po pripojení na internet je možné stiahnuť ďalšie jazykové balíčky v nastaveniach. Hrúbka zariadenia po okrajoch sa pohybuje okolo 6 mm a hmotnosť sa zastavila na 1,4 kg. K dispozícii je možnosť poistenia proti colným poplatkom za 15 €. V prípade nutnosti ich platby ti všetky ďalšie náklady e-shop preplatí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom