banner-le2
Ako sme si už zvykli, čínske e-shopy veľmi často pripravujú rôzne akcie či zľavy, aby prilákali čo najviac potenciálnych zákazníkov. Podobná akcia aktuálne beží aj na webových stránkach e-shopu TomTop.com, kde môžeš kúpiť nadupané LeEco Le 2 za najnižšiu cenu doteraz! 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Len 149 € ti bude stačiť vytiahnuť z peňaženky, aby bolo nadupané LeEco Le 2 tvoje. Dlho by si však váhať nemal, keďže táto blesková akcia je obmedzená len na 10 kusov. Zľavnená je čisto zlatá verzia smartfónu, ktorá vyzerá vskutku elegantne.

leeco-le-2

Kúpiť LeEco Le 2 za fantastických 149 €
Helio X20 a 3 GB RAM

Model Le 2 je plnohodnotným zástupcom spoločnosti aj v oblasti dizajnu. Krásne celokovové prevedenie musí nadchnúť každého. V strede zadnej časti tiež nájdeme snímač odtlačkov prstov. Predná strana ponúka 5,5-palcový FullHD displej. Komponenty LeEco Le 2 začínajú 10-jadrovým procesorom MediaTek Helio X20 a pokračujú 3 GB operačnou pamäťou RAM a 32 GB interným úložiskom. Smartfón napája 3000 mAh batéria.

leeco-le-2-2

Operačným systémom sa stal najnovší Android 6.0 Marshmallow, ktorý dopĺňa vydarená nadstavba eUI 5.8. Fotografie je možné vytvárať 16 MPx hlavným fotoaparátom, ktorý disponuje clonou f/2.0, zaostrovaním PDAF a podporou nahrávania špičkových 4K videí. Predná, 8 MPx selfie kamera ponúka clonu f/2.2 a 76,5 stupňový záber. LeEco Le 2 zaujme aj reverzibilným konektorom USB typu-C, podporou DualSIM a 4G mobilného pripojenia, no frekvencie sú opäť iba tri – 1800, 2100 a 2600 MHz. V prípade zastavenia colnicou zaplatíte navyše približne 34 € za DPH.

Zobraziť kompletný bleskový výpredaj

leeco-le-max-2-128gb-zlaty

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
0%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
20%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]