Bláznivá komédia o zvieracom detektívovi, v ktorej hral hlavnú úlohu herec Jim Carrey, zrejme chystá svoje tretie pokračovanie. Tretí diel filmu Ace Ventura zatiaľ oficiálne potvrdený nebol, no štúdio Morgan Creek, stojace za prvými dvomi dielmi, fanúšikom informácie nepriamo potvrdzuje.

Ako píše portál DailyMail, články o tom, že by sa mohol pripravovať tretí diel filmu Ace Ventura, zdieľalo na svojom Twitteri aj samotné produkčné štúdio Morgan Creek, spolu s hashtagom #AceVentura3 a s emotikonom očí. Aj keď tento príspevok nie je veľmi veľavravný, štúdio túto informáciu nepoprelo, no na oficiálne potvrdenie si budeme musieť ešte nejakú dobu počkať.

Herec Jim Carrey, ktorý stvárňoval postavu zvieracieho detektíva v prvých dvoch filmoch však už v minulosti povedal, že sa k pokračovaniu série už vracať nechce. Teraz sa však špekuluje, že Jim zrejme prehodnotil svoj názor a mohol by si teda zahrať aj v treťom pokračovaní.

To pochopiteľne žiadajú aj samotní fanúšikovia, ktorých reakcie na informáciu o možnom pokračovaní série valcujú sociálne siete. Ako píše portál portál LadBible, niektorí si pokračovanie bez legendárneho Jima Carreyho ani nevedia predstaviť. Iní zasa považujú tretí diel Ace Ventura za úplne zbytočný, no dajú mu šancu najmä preto, že si v ňom zahrá tento legendárny herec.

Jeden z fanúšikov to však zhodnotil úplne dokonale, „Natáčať tretí diel Ace Ventura bez Jima Carreyho je ako točiť Jurský svet bez dinosaurov.“ My s týmto výrokom plne súhlasíme, Jim jednoducho k postave zvieracieho detektíva patrí a nedá sa nahradiť sa zrejme nahradiť nikým iným.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom