banner-redmi-4aS koncom starého a príchodom nového roka obchodníci nezaháľajú a pripravujú pre svojich zákazníkov ponuky, vďaka ktorým si môžu zaobstarať smartfóny za skvelé ceny. Samozrejme, nechýba ani ponuka e-shopu TomTop, ktorý v predpredaji ponúka Blackview P2.

Už od začiatku tohto roka ponúka spoločnosť Blackview takmer každý mesiac nové smartfóny, ktoré zaujmú svojou výbavou a skvelou cenovkou, vďaka ktorej sú oveľa dostupnejšími ako jeho rivali. Jedným z posledných modelov, ktoré výrobca predstavil, je Blackview P2, ktorý sa dostal do predpredaja v e-shope TomTop.com.

blackview-p2-2zdroj fotografie: Blackview

V útrobách tejto novinky môžeme nájsť 8-jadrový procesor MediaTek MTK6750T. Pri výpočtoch mu vypomáha aj operačná pamäť RAM, ktorú výrobca obdaril kapacitou až 4 GB. Prednú stranu okupuje IPS displej s uhlopriečkou 5,5″, ktorý ponúka FullHD rozlíšenie a hustota pixelov dosahuje 401 ppi. O hry sa postará grafický akcelerátor Mali-860 MP2. Snímač odtlačkov prstov si našiel miesto na zadnej strane pod hlavným fotoaparátom, ktorý ponúka rozlíšenie 13 MPx a clonu f/2.0. Predný snímač dostal rozlíšenie až 8 MPx s clonou f/2.4.

blackview-p2-4zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview P2 v predpredaji za 179 €

K najväčším výhodám tohto modelu od Blackview patrí aj obrovská batéria, na ktorej výrobca vôbec nešetril a vybavil ju kapacitou až 6000 mAh. S týmto akumulátorom bude smartfón schopný utiahnuť hneď niekoľko dní práce na jedno nabitie a v prípade nabíjania dobre poslúži aj nový USB-C konektor. V P2-ke môžeme nájsť aj plnú podporú LTE a DualSIM funkcionalitu.

blackview-p2-3zdroj fotografie: Blackview

Slot pre SIM karty sa delí o miesto s pamäťovou microSD kartou, ktorá rozšíri 64 GB vnútorné úložisko o ďalších 32 GB. Operačným systémom je Android 6.0 Marshmallow. Funkciami nabitý Blackview P2 sa v e-shope TomTop dostal do predpredaja, v ktorom môže byť tvoj za fantastických 179 € a za dopravu nezaplatíš ani cent! Počítať však treba s možnosťou platby DPH vo výške 20 %, ktorá by v tomto prípade navýšila cenovku o ďalších 36 €.

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP