Teraz čítate
Sponzorované: Blackview P2 Lite je najlacnejším smartfónom s masívnou 6000 mAh batériou. Pozri sa, koľko stojí


Jednoznačne najväčšou vadou dnešných smartfónov je ich skutočne nízka výdrž na jedno nabitie. Tá je spôsobená najmä bezcielnym znižovaním ich hrúbky, vďaka čomu následne dokážu poňať akumulátor s priemernou alebo podpriemernou kapacitou. Stále je však možné nájsť v portfóliu niektorých spoločností zopár mohykánov, ktorí bez nabíjačky dokážu prežiť aj tri dni.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Skvelým príkladom môže byť smartfón Blackview P2 Lite, ktorý skrýva pod príjemne vyzerajúcou kovovou konštrukciou batériu s kapacitou 6000 mAh. Tá dokáže z plnej kapacity bez väčších ťažkostí napájať spomínaný model až po dobu troch dní, pričom jeho striedmejšie používanie môže priniesť pokojne ešte o niečo lepšie výsledky. Ak si ale z nejakého dôvodu presvedčený o tom, že okrem skvelej batérie ti nemá P2 Lite čo iné ponúknuť, tak si na omyle. Na jeho prednej strane sa totižto rozprestiera kvalitný 5,5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením, ktorý prekrýva odolné sklo s 2.5D zaoblením hrán.

zdroj fotografie: DHgate

Priestor nad displejom využíva proximity senzor, hovorový reproduktor, ale aj 8 MPx selfie kamera. Naopak pod displejom je zas umiestnená trojica kapacitných tlačidiel. Zo zadnej strany zaujme toto zariadenie 13 MPx hlavným fotoaparátom, ktorému pri vytváraní kvalitných snímok dopomáha aj clona f/1.8, PDAF zaostrovanie či dvojitý LED blesk. Hneď pod spomínaným fotografickým snímačom sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov, ktorý dokáže samotný prístroj odomknúť už za jedinú desatinu sekundy.

zdroj fotografie: Blackview

Predobjednať Blackview P2 Lite za 131 €

V útrobách smartfónu Blackview P2 Lite tlčie 8-jadrový procesor MT6753, ktorý je vyrábaný taiwanskou spoločnosťou MediaTek. Spomínaný procesor je taktovaný na frekvencií 1,3 GHz a dopomáha mu grafický akcelerátor Mali-T720. Pre potreby svižného multitaskingu bohate postačia 3 GB operačnej pamäte RAM, zatiaľ čo interné úložisko bude schopné poňať 32 GB dát. Vďaka hybridnej DualSIM funkcionalite však bude možné túto hodnotu bez problémov rozšíriť o ďalších 32 GB skrz microSD kartu. Po systémovej stránke sa dostalo na Android vo verzií 7.0 Nougat.

zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview P2 za 159 €

Novinka od spoločnosti Blackview podporuje všetky na Slovensku využívané LTE pásma a, len tak pre zaujímavosť, v jej predajnom balení sa okrem tradičných prvkov nachádzajú aj slúchadlá, OTG kábel, ochranný kryt či fólia na displej. Toto všetko si teraz môžeš predobjednať v jednej zo štyroch dostupných farieb, pričom zaplatíš len 131 €. Odosielanie objednávok bude prebiehať od 27. apríla, no pre istotu si priprav ďalších 26 € na prípadnú platbu DPH. Ak sa ale obzeráš po niečom výkonnejšom, určite sa ti oplatí pozrieť aj na Blackview P2, ktorý obsahuje lepší procesor, 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.