Ani teba už nebaví neustále počúvať o krehkých vlajkových lodiach, za ktoré si výrobcovia pýtajú cez 500 € a pritom sa po prvom väčšom páde rozsypú ako domček z karát? Ak áno, tak si na správnej adrese. Spoločnosť Blackview totižto ešte na MWC v Barcelone oficiálne predstavila novinku s označením BV8000, ktorá zaujme nielen výkonom, ale aj zvýšenou odolnosťou a skvelou cenou.

Poznáš to, blížia sa letné horúčavy a pobyt pri vode sa stáva v tomto období doslova spásou ľudstva. Väčšina elektroniky sa však s tekutinami veľmi nemusí. To však nie je prípad smartfónu Blackview BV8000 Pro, ktorý disponuje certifikáciou IP68, čo znamená, že si môžeš pokojne zaplávať priamo s ním. Okrem toho táto novinka hneď na prvý pohľad dáva tušiť, že sa hrubšieho zaobchádzania alebo pádov rozhodne nebojí. Konštrukcia vyrobená z vysokokvalitného hliníka a pogumovaného plastu zvládne odolávať všetkým nástrahám, ktoré pred ňu jej majiteľ postaví.

zdroj fotografie: Blackview

Takmer celú prednú stranu prekrýva odolné sklo Corning Gorilla Glass 3, ktoré chráni pred poškodením nielen 5-palcový FullHD displej, ale aj trojicu senzorových tlačidiel a 8 MPx selfie kameru. Zadná strana nesie následne kvalitnejší 16 MPx snímač, ktorému robí spoločnosť LED blesk, ale aj logo výrobcu. Skener odtlačkov prstov sa dostal na pravú hranu tohto zariadenia, na ktorej by si tiež mohol nájsť vypínacie tlačidlo a hardvérovú spúšť fotoaparátu. Naopak ľavá hrana nesie dvojtlačidlo regulácie hlasitosti, ako aj SOS tlačidlo určené na privolanie pomoci v prípade núdze.

zdroj fotografie: Blackview

Niekoľko zaujímavostí sa však nachádza aj v útrobách tejto zaujímavej novinky. Tá disponuje 8-jadrovým procesorom Helio P20 od spoločnosti MediaTek, ktorý spolupracuje so 6 GB RAM pamäte. Interné úložisko je schopné poňať 64 GB dát a túto hodnotu možno dodatočne rozšíriť o 32 GB pomocou microSD karty, ktorá sa vkladá do hybridného DualSIM slotu. Blackview BV8000 Pro tiež plne podporuje „slovenské“ LTE siete. Ďalej rozhodne poteší aj správa o veľkej 4180 mAh batérií, ktorá v spolupráci s odladeným systémom Android 7.0 a kompaktným displejom zaručí dlhú výdrž na jedno nabitie.

zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview BV8000 Pro za 221 €
Zľavový kupón BV8000P

Nielen výbava, ale aj cena nového Blackview BV8000 Pro je zaujímavá. Jeden z prvých odolných smartfónov s použitím kupónu BV8000P vyjde na veľmi zaujímavých 221 €. Keďže ide o dodanie z Číny, počítať by si mal aj s možnými colnými poplatkami.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú