Ak máš „šikovné ruky“ a často sa ti stáva, že sa tvoj milovaný smartfón rozbije, máme pre teba ideálnu náhradu. Blackview BV6000 s odolnou konštrukciou je teraz dostupný v e-shope TomTop.com za skvelú cenu a nemusíš sa trápiť ani platbou DPH.

Blackview predstavilo v lete minulého roka svoj obrnený model BV6000. Tento odolný kúsok je vhodný pre všetkých užívateľov, ktorí hľadajú smartfón do tých najťažších podmienok. Blackview BV6000 sa nezľakne ani vody či prachu. V jeho výbave nájdeme kompaktný IPS displej s uhlopriečkou 4,7″. Ten majiteľovi ponúkne HD rozlíšenie, ktoré je pre takto veľkú obrazovku priam ideálne a ešte aj ušetrí energiu batérie. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 3. generácie.

Blackview BV6000
zdroj fotografie: Blackview

Kúpiť Blackview BV6000 z EU skladu za 173 €
3 GB RAM/32 GB ROM

Spodná časť pod obrazovkou dostala senzorové tlačidlá pre navigáciu v systéme. Na vrchnej časti sa nachádza snímač predného selfie fotoaparátu, ktorý vďaka 5 MPx rozlíšeniu ponúkne používateľovi dostatočne kvalitné snímky. Zadná strana tejto robustnej konštrukcie nesie hlavný fotoaparát, ktorý prichádza s 13 MPx rozlíšením. S týmto snímačom už môže používateľ vytvárať kvalitné fotografie dokonca aj pod vodou. Pre fotenie v nočných podmienkach je model BV6000 vybavený prisvetľovacou LED diódou.


zdroj fotografie: Blackview

Pod zadným krytom sa nachádza srdce smartfónu, procesor MediaTek MT6755, ktorý sa skladá z ôsmich jadier. Každé jadro pracuje na frekvencii 2 GHz. Procesoru sekunduje operačná pamäť RAM o veľkosti až 3 GB. Pre osobné súbory a aplikácie je dostupné 32 GB vnútorné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD karty. Odolnosť celého smartfónu zaručuje certifikácia IP68, vďaka ktorej je tento model odolný voči vode a prachu. Výbavu dopĺňa batéria s kapacitou perfektných 4500 mAh a podporou rýchleho nabíjania.

Blackview BV6000
zdroj fotografie: Blackview

Z konektivity výrobca nevynechal bezdrôtové Wi-Fi pripojenie v štandarde 802.11a/b/g/n. Pre prenos súborov je možné využiť Bluetooth vo verzii 4.1 a samozrejmosťou je aj GPS. Budúceho majiteľa rozhodne poteší prítomnosť NFC a OTG funkcie. Veľkou výhodou je tiež plná podpora LTE pripojenia, s ktorým dokáže smartfón využiť všetky pásma slovenských operátorov. K tomu sa pridáva aj DualSIM funkcionalita.

Operačným systémom tohto obrneného zariadenia je Android vo verzii 6.0 Marshmallow. Blackview BV6000 môže byť teraz tvoje len za 173 € z európskeho skladu e-shopu TomTop.com. S nepríjemnou DPH-čkou tak česť mať nebudeš. Jediným dodatočným poplatkom je doprava, za ktorú zaplatíš iba 10 €.


zdroj fotografie: Blackview

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokNovinky