Blackview A5: Ďalší low-end s MediaTek MT6580, 1 GB RAM a cenou len 45 €

banner-redmi3pro
Najnižšia kategória v mobilnom priemysle obsahuje množstvo smartfónov, z ktorých je vždy ťažké vybrať toho správneho adepta. Dnes nás prekvapilo oficiálne uvedenie na trh novinky menom Blackview A5, ktorá nastolila poriadne agresívnu cenovku.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Hneď prvým znakom odlišnosti od svojich konkurentov je špeciálna úprava zadnej časti. Blackview A5 bude dostupný v 3 farebných kombináciách – bielej, čiernej a v moderne vyzerajúcej modrej farbe. Low-endové zameranie si vyžiadalo daň v podobe horšieho displeja. Na prednej strane teda nájdeme 4,5-palcový 480p (854 x 480) displej. O chod zariadenia sa postará MediaTek MT6580, 1 GB RAM a 8 GB interné úložisko, ktoré môžeme navyše rozšíriť microSD kartami. Napájanie obstaráva malá 2000 mAh batéria.

blackview-a5(9)

Fotografická stránka Blackview A5 ponúka 5 MPx hlavný a 2 MPx sekundárny fotoaparát vpredu. Veľmi vítanou vlastnosťou je aj najnovší Android 6.0 Marshmallow v „čistej“ podobe a smartfón zbytočne nezaťažuje náročná grafická nadstavba. Bohužiaľ, smartfónu chýba podpora najmodernejších 4G mobilných sietí, no na oplátku tu máme k dispozícii DualSIM funkcionalitu. Blackview A5 zaradil do predpredaja aj e-shop Everbuying.net za 45 €. Predpredaj potrvá až do 10. mája.

Kúpiť Blackview A5 na Everbuying.net za 45 €

Kúpiť Blackview A5 na Gearbest.com za 49 €

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]