banner-oukitel-k10000
Sviatok najväčších zliav, Black Friday, je tu a my máme teraz príležitosť kúpiť takmer každý produkt výhodnejšie. I keď zľavy Čierneho Piatka spustili čínske e-shopy už dávnejšie, teraz je ten najväčší boom a výhodnejšie môžeme nakúpiť aj smartfóny značky Oukitel.

Zľavy na smartfóny tejto značky ponúka známy eshop TOMTOP, ktorý je známy aj tým, že niektoré modely ponúka cez európsky sklad. Opäť sme vybrali tri zaujímavé ponuky, ktoré by ste nemali prehliadnuť.

Oukitel U7 Plus

Výpredajová cena: 78 €

oukitel-u7-plus-front

Kúpiť Oukitel U7 Plus za 78 €

Hneď na úvod začneme s celkom lacným modelom U7 Plus. Tento model poteší najmä menej náročných používateľov, ktorí hľadajú pohľadný dizajn, dostačujúci výkon a nízku cenu. O zobrazovanie obsahu sa stará 5.5-palcový displej s HD rozlíšením, ktorý je technológie LTPS. Chod Androidu 6.0 zabezpečuje MediaTek MT6737 v spolupráci s 2 GB operačnou pamäťou a 16 GB úložiskom.

oukitel-u7-plus-back-detail

Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát s LED bleskom a na prednej 5 MPx selfie fotoaparát. Priemernú výdrž na túto výbavu poskytuje 2500 mAh batéria. Aj napriek nízkej cene však poteší DualSIM s podporou všetkých našich LTE pásiem. Cena činí prijateľných 78 €.

Oukitel U20 Plus

Výpredajová cena: 81 €

oukitel-u20-plus-tomtop-vypredaj

Kúpiť Oukitel U20 Plus za 81 €

Cena U20 Plus je veľmi podobná predošlému modelu, no tento prichádza s o niečo lepšou výbavou. Základom je kovové telo, ktoré z prednej strany prekrýva 2.5D sklo. Pod ním nájdeme 5.5-palcový IPS displej s FullHD rozlíšením a ešte hlbšie procesor MediaTek MT6737T, ktorému sekunduje 2 GB RAM a 16 GB ROM. Ani v tomto prípade nechýba nie až tak starý Android 6.0 Marshmallow.

oukitel-u20-plus-tomtop-vypredaj-1

Zaujímavosťou tohto smartfónu je duálny fotoaparát, ktorý tvoria snímače – hlavný s rozlíšením 13 MPx a sekundárny s 0.3 MPX. Kapacita batérie činí 3300 mAh a smartfón disponuje aj hybridným DualSIM slotom a podporou našich LTE pásiem. V tejto cenovej hladine určite poteší snímač odtlačkov prstov na zadnej strane. Akcia na model Oukitel U20 Plus platí ešte do 30. novembra.

Oukitel U15 Pro

Výpredajová cena: 107 €

oukitel-u15-pro1

Kúpiť Oukitel U15 Pro za 107 €

Nakoniec sme si nechali to najlepšie – Oukitel U15 Pro, keďže je vybavený z tejto trojice najlepšie. Dizajn tvorí prémiová kovová konštrukcia a 2.5D zahnutie displeja na prednej strane. Ten má tiež uhlopriečku 5.5 palcov, no menšie HD rozlíšenie. Procesor MediaTek MT6753, 3 GB operačná pamäť a 32 GB úložisko v pohode stačí na plynulý chod Androidu 6.0 Marshmallow.

oukitel-u15-pronahlad

Rozlíšenie zadného fotoaparátu dosahuje 16 MPx a predný má už tradične 5 MPx. Na záver ešte vyzdvihneme 3000 mAh batériu, hybridný DualSIM slot, bezproblémovú 4G konektivitu a snímač odtlačkov prstov. Akciová cena 107 € potrvá do 29. novembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP