Black Friday vrcholí práve v týchto dňoch a väčšina predajcov si pre svojich zákazníkov pripravila výrazné zľavy. Táto akcia neobišla ani internetový obchod Geekbuying, ktorý na produkty nasadil výrazne nižšie ceny, no vďaka našim kupónom sa ti podarí ušetriť ešte viac.

Nastalo obdobie, na ktoré čakali ako zákazníci, tak aj obchodníci. Black Friday je čas, z ktorého ťažia obidve strany. Aj keď sa podobné praktiky začínajú objavovať aj u nás a v našich obchodoch, je tento nákupný sviatok rozšírený hlavne v zahraničí, kde zľavy bývajú v desiatkách percent.

Doprava bez žiadnych ďalších poplatkov

Novinkou v tomto obchode je zavedenie nového druhu dopravy s názvom HKEU Priority Line (nemýliť si s HKDHL Express), vďaka čomu ťa nečakajú žiadne ďalšie poplatky v podobe doplácania DPH alebo iných colných poplatkov. Stačí ju jednoducho zaškrtnúť v košíku a o viac sa už nemusíš starať. Dodanie pri tejto metóde trvá 15 – 25 pracovných dní. Poplatok za poštovné je rôzny, pričom závisí od rozmerov a hmotnosti produktu. Predajca má toto dodanie otestované a doručenie bez poplatkov sľubuje. My sme ho zatiaľ nemali možnosť otestovať.

WeLoop Hey 3S Smartwatch

Cena s kupónom: 109,97 76,13 €

Azda najlepšie smart hodinky, na ktorých spolupracovalo aj Xiaomi. Svojím vzhľadom zaujmú predovšetkým športovo orientovaných ľudí, ktorí ocenia prítomnosť GPS senzora a vodeodolnosť. Najviac však zaujme displej, ktorý disponuje technológiou Always-On, no nespotrebuje pritom takmer žiadnu energiu. Na svoje podsvietenie totiž využívajú okolité svetlo, takže platí – čím viac svetla, tým je obsah na nich lepšie čitateľný. Spárovanie so smartfónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0, pričom fungujú ako s Androidom, tak aj s iOS. Poteší aj výdrž batérie, ktorá dosahuje až 30 dní, v závislosti od používania. Pre aplikovanie dodatočnej zľavy použi kupón KXFRDZAF. Dodanie cez novú metódu HKEU Priority Line ťa vyjde na 17 €.

Kúpiť smart hodinky Weloop Hey S3 za 76,13 €
Použi kupón KXFRDZAF

Xiaomi Yi DashCam kamera

Cena: 84.59 38,91 €

Mať kameru v aute nie je vôbec na škodu, hlavne ak veľa cestujete. Vďaka nej môžte nasnímať priebeh svojej cesty alebo natočiť rôzne udalosti na ceste. Dokonca môže slúžiť ako dôkazový materiál pri škodovej udalosti alebo pri porušení cestných pravidiel. Tento kúsok od Xiaomi patrí medzi najlepšie dostupné kamery a nestojí pritom veľa. Vďaka 2,7″ displeju je jej ovládanie veľmi jednoduché a intiutívne. Dokonca disponuje systémom ADAS, ktorý sleduje vzdialenosť medzi vozidlami a dokáže ťa včas informovať, aby sa predišlo nebezpečnej situácií, ba až zrážke. Poradí si aj v noci, vďaka clone f/1.8 a veľkosti pixelov 3.0μm. K dokonalosti jej chýba azda už len GPS. Za dodanie cez HKEU Priority Line zaplatíš 19 €.

Kúpiť kameru do auta Xiaomi Yi DashCam za 38,91 Eur

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Coolpad Cool S1

Cena s kupónom: 257,18 € 225,03 €

Kúpiť Coolpad Cool S1 za skvelých 225,03 EUR
Zľavový kupón LNHHRZRD

Minuloročná vlajková loď výrobcu Coolpad je teraz dostupná za naozaj lákavú cenovku. Vo svojom kovovom tele ukrýva stále výkonný procesor Snapdragon 821, ktorý dopĺňa až 6 GB RAM. Displej má veľkosť 5,5″ a ponúka Full HD rozlíšenie. Prekvapia aj stereo reproduktory, na ktorých sa podieľala firma Harman / Kardon.

Veľká batéria s kapacitou 4070 mAh ti zas zaručí bezproblémovú výdrž aj viac ako jeden deň. Vo výbave nájdeme aj 16 MPx zadný fotoaparát od Sony, 8 MPx prednú kameru, NFC či 64 GB pamäť. Keďže sa jedná oficiálnu európsku verziu, tešiť sa môžeš na plnú podporu našich LTE sietí. Poštovné za spôsob dodania HKEU Priority Line ťa v prípade tohto smartfónu bude stáť 15 €.

Toto nesmieš zmeškať!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom