banner-elephone-p9000
Krátko po predstavení bezrámikového smartfónu spoločnosťou Ulefone, modelu Ulefone Future, svoje portfólio o smartfón s rovnakým displejom obohatil aj konkurenčný Elephone. Práve Elephone S3 teraz môžete kúpiť vo výbornej akcii.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pomerne známy čínsky výrobca Elephone predstavil svoj najnovší bezrámikový smartfón, Elephone S3, na prelome apríla / mája. Až teraz sa však konečne dostal do normálneho predaja a rovno s akciovou cenou. E-shop Everbuying.net spustil predajnú akciu na bezrámikový Elephone S3, v ktorej si ho môžete zakúpiť za skvelých 132 €. Za túto cenu je dostupných prvých 20 kusov každý deň o 11:00 nášho od dnešného dňa, teda 24. júna, do 30. júna.

Elephone P9000 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


elephone-s3-fotky(4)
Najväčšou pýchou Elephone S3 je práve 5,2″ FullHD IPS displej, po ktorého bočných hranách nenájdeme žiadny rámik. Displej je navyše krytý odolným sklom s 2,5D zahnutím, ktoré vytvára dojem naozaj luxusného dizajnu. Prispieť k tomu má aj celokovová konštrukcia zariadenia, ktorá vo svojom vnútri skrýva osemjadrový MediaTek MT6753 procesor s taktom 1,3 GHz, 3 GB RAM pamäť a 16 GB vnútornú pamäť. Tá je samozrejme ďalej rozšíriteľná microSD kartami až do 128 GB.

elephone-s3-fotky(2)
Na zadnej strane sa udomácnil 13 MPx fotoaparát so snímačom Sony IMX135 s LED bleskom, zatiaľ čo predná strana integruje 5 MPx selfie kameru. Najväčšou „achilovkou“ Elephone S3 je zrejme jeho len 2100 mAh batéria, ktorá bude vzhľadom na použitý hardvér stačiť pravdepodobne iba na deň prevádzky. Zabudnúť nesmiemie ani na snímač odtlačkov prstov, novší Android 6.0, DualSIM, plnohodnotnú podporu 4G LTE sietí na našom území či multijazyčný systém. Za cenu 132 € ide o naozaj zaujímavú ponuku, čo poviete?

Kúpiť Elephone S3 za skvelých 132 €

elephone-s3-fotky(3) elephone-s3-predpredaj5

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom