V dnešnej dobe je úplne bežné, že aj bežné domácnosti dbajú na zvýšenú bezpečnosť svojho majetku. Využívajú k tomu rôzne kusy techniky, ako sú kamerové systémy, alarmy, či ďalšie systémy, ktorých úlohou je ochrániť majetok.

Medzi základné bezpečnostné prvky patria určite bezpečnostné dvere. Ich cena sa však môže vyšplhať až nad 1000 € a nie každý si ich tak môže dovoliť. No aj pre tých tu je aspoň čiastočné riešenie. Je ním tento zámok na dvere, ktorý ponúka viacero možností zabezpečenia, čím tak zvýši celkovú ochranu a znižuje možnosť prelomenia.

Kúpiť smart zámok na dvere Xiaomi Aqara za 166 €
Kupón nájdeš v obchode

Oproti celým dverám je jeho cena len zlomková a to 166 €. Dostupná je aj doprava EU Express, vďaka ktorej ťa nečakajú žiadne ďalšie poplatky. Na výrobe sa podieľala spoločnosť Xiaomi, takže je zaručená kvalita a funkčnosť.

Až 4 možnosti ochrany

Zámok je možné nainštalovať na každé dvere, kde je klasický typ zámku. Využiť ho tak môžeš či už v prípade vchodových dverí, no ale aj na akúkoľvek miestnosť, ktorá si vyžaduje zvýšenú ochranu. Zámok je určený pre dvere, ktoré majú otváranie napravo. V balení sa nachádza všetko potrebné k inštalácií, vrátane montážnych káblov. Na odomknutie zámku môžeš okrem klasického kľúča využiť aj odtlačok prsta, kartu, alebo heslo.

Zámok obsahuje aj WiFi modul, vďaka ktorému máš možnosť kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom skontrolovať záznamy odomknutia. V nej si môžeš nastaviť aj možnosť automatického zamykania. Podporuje ako iOS (8.0 a vyššie), tak aj Android (4.4 a vyššie). V prípade použitia hesla k odomknutiu, je dostupná možnosť zadať predčíslie pred a za heslo, vďaka čomu tak uchrániš svoje skutočné heslo.

Výrobca sľubuje výdrž minimálne 100 000 odomknutí. Prevádzková teplota je od -10 až pod 50 stupňov Celzia. Ak ťa tento bezpečnostný zámok zaujal, neváhaj a využi náš kupón. Ich počet je limitovaný a tak sa musíš poponáhľať.

Kupón aplikuješ v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom