banner-mi-band-2
Čínsky technologický gigant Xiaomi sa už dlhú dobu angažuje vo výrobe a predaji rôznych život uľahčujúcich tech gadgetov, ktoré vždy prekvapia svojimi schopnosťami a hlavne parádnou cenou. Tentokrát tu máme tip pre vášnivých „gejmerov“.

V portfóliu spoločnosti Xiaomi nájdeme všetko od smartfónov, cez perá, až po uteráky. Medzi týmito produktami kraľujú lacné technologické vychytávky, ktoré sú veľmi obľúbené po celom svete. Parádnym gadgetom pre každého milovníka dobrej počítačovej hry je bezdrôtový Xiaomi gamepad, ktorý vďaka nášmu zľavovému kupónu XWBG kúpiš za necelých 21 € v e-shope Gearbest.com!

Xiaomi_Gamepad
zdroj fotografie: PcAdvisor

Kúpiť bezdrôtový Xiaomi gamepad za skvelých 20,7 €!
Zľavový kupón XWBG

S gamepadom si vďaka rozšírenej kompatibilite zahráš svoju obľúbenú hru nielen na počítači či akejkoľvek hernej konzole, ale aj na smartfóne, tablete či smart TV. Toto herné zariadenie od Xiaomi bolo konštruované tak, aby čo najlepšie padlo do tvojich rúk. Všetky tlačidlá nachádzajúce sa na tomto ovládači sú extrémne odolné a nezaskočí ich ani nešetrné používanie. Pogumovaný povrch celého gamepadu zabezpečí, aby ti pri vášnivom hraní náhodou nevyletel z rúk.

Xiaomi_Gamepad-1
zdroj fotografie: PcAdvisor

Xiaomi gamepad obsahuje všetky potrebné tlačidlá, ktoré má mať každý poriadny herný gamepad. Štvorica ABXY tlačidiel, dva pogumované analógové joysticky či klasické pravé a ľavé tlačidlá sú umiestnené veľmi ideálne. Samozrejmosťou je aj integrovaný vibračný motorček pre ešte lepší pocit z hrania. Gamepad s akýmkoľvek herným strojom komunikuje prostredníctvom staršieho Bluetooth 3.0 a o napájanie sa stará dvojica vymeniteľných AA batérií, ktoré podľa Xiaomi poskytnú dostatok energiu až na rok výdrže! Tak čo, ideš do toho?

Xiaomi_Gamepad-2
zdroj fotografie: PcAdvisor

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP