Spoločnosť Xiaomi prichádza s novým gadgetom, tentokrát z kategórie audio. Nové bezdrôtové reproduktory k počítaču prináša veľmi dlhú výdrž na jedno nabitie a navyše obsahujú vstavaný mikrofón, cez ktorý môžeš komunikovať či volať.

Nájdeš ich už aj v našom obchode, kde sú dostupné za cenu 75 € v rámci bleskového výpredaja. Balenie obsahuje dva reproduktory, napájací a AUX kábel a v neposlednom rade aj manuál.

Kúpiť bezdrôtové reproduktory od Xiaomi s výdržou až 21 hodín za 75 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Využiť môžeš viacero druhov prepravy, no odporúčame EU Express. Aj keď sa zaň pripláca, tak ide o jediný spôsob, ako sa vyhnúť prípadným colným poplatkom.

Bezstrátové prehrávanie a výdrž až 21 hodín

Reproduktorov k počítaču je na trhu veľa, no len málo z nich je bezdrôtových. Dôvod je jasný a je ním zväčša krátka výdrž batérie na jedno nabitie. To však nie je prípad týchto od Xiaomi, ktoré obsahujú 1200 mAh batériu, ktorá zaručuje výdrž masívnych 21 hodín. Nič ti pritom nebráni ich mať stále zapojené v sieti. Výhodu toho že sú bezdrôtové oceníš hlavne pri ich prenášaní, využívaní v kombinácií s notebookom či niekde na chate s priateľmi. Vďaka bluetooth konektivite ich dokážeš pripojiť ako v PC, tak aj ku smartfónu či hodinkám.

Prenos zvuku bezstrátový a podporuje HiFi. Každý reproduktor obsahuje jeden 2 palcový reproduktor, ktorý ponúka výkon až 12 W. Kultúrny dom v Hornej Dolnej síce neozvučíš, no na domáce počúvanie to úplne postačuje. Bonusom je mikrofón v prednej strane, prostredníctvom ktorého môžeš napríklad telefonovať.

Výsledná cena vrátane dopravy cez EU Express

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú