banner-p9
Prvé zariadenia, ktoré dostanú najnovší Android 7.0 budú samozrejme nové Nexusy. Tie by mohli byť uvedené na trh niekedy začiatkom jesene. Mnoho výrobcov už niekoľko mesiacov pripravuje svoje nadstavby na prechod na nový Android a do tejto pilne pracujúcej skupinky výrobcov patrí aj Huawei.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pre všetkých majiteľov vlajkovej lodi Huawei P9 máme naozaj parádne správy. Ak si chcete nový Android vyskúšať už teraz, k dispozícii je beta verzia systému, ktorá je založená na Androide 7.0 Nougat. Dopredu však upozorňujeme, že sa stále jedná len o testovaciu verziu, ktorá môže so sebou priniesť nestabilitu a pády aplikácií. Odporúča sa taktiež pred inštaláciou zálohovať dôležité osobné dáta. Inštalácia je však naozaj jednoduchá a všetky potrebné úkony, ktoré musíte spraviť nájdete na tomto odkaze spolu so systémovým súborom na stiahnutie s označením EMUI-EVA-C900B040SP11-log. 

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>TIP: Android N dostal oficiálne meno Nougat!

Čínsky gigant si je vedomí, že mnoho zákazníkov očakáva rýchly update na tú najnovšiu verziu Androidu. Týmto veľmi vítaným krokom jednoznačne poteší svojich fanúšikov a je teda viacmenej isté, že Huawei P9 bude prvým smartfónom spoločnosti, ktorý dostane Android 7.0.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom